Çapkın bir erkek nasıl durulur?

Kendimi bildim bileli çapkın biriyim. Hayatıma giren kadınları bir çok kez aldattım. Marifet gibi görmüyorum ama önüne de geçemedim hiçbir zaman. Aşkından ölüp bittiğim, deli gibi sevdiğim kadın hayatımda olsa da bu hiçbir şeyi değiştirmedi. Ben bunu sevgiden ve ilgiden uzak bir ortamda yetişmiş olmama bağlıyorum. Geçmişimi bir çok kez anılarımdan silip atmak zorunda kaldım.

Sorumuzu toparlamak gerekirse, bu şekilde yaşamaktan hoşnut değilim artık, her geçen gün kendime yabancılaştığımı hissediyorum. Değer verdiğim kadının yüzüne bakarken vicdanımın etmesini istiyorum. Önerilerinizi alabilir miyim, nasıl durdurabilirim kendimi?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• herşey senin elinde

0|0
    0|1
    • ha deyince oluyor yani?

• sayende bir kelime öğrendim.haslet .iltifat için teşekkür ederim :)

• est.. vakit ayırdığın için ben teşekkür ederim. :)

• alışmış kudurmuştan beter derler.böyle gelmişsin böyle gidersin.bir insan 7sinde neyse 70indede odur.can çıkar huy çıkmaz

senn durumn içn bir sürü atasözü var bak.bir süre dursan bile bir süre sonra tekrr bunlra başlarsın.tamamen durulcağını düşünmüorm

0|0
    0|1
    • çok karamsar oldu.. ben senin gibi düşünmüyorum keza öyle düşünürsem bu bedende yaşamak işkence haline gelir. hayatımda bir şeyin eksik olduğunu düşünüyorum bu eksiğin ne olduğunu bulabilirsem sorunu da çöze bileceğime inanıyorum.

• Gerçekten aşkı yaşatacak kadın bulduğunda durulursun.

0|1
    0|0
  • pipisi itina ile kesilir

0|0
    0|1
    • abazayım demedim, pipiyi kessen ne olucak ruhum fahişe..

• şimdiden pilin bitmiş haberin yok hadi i.g

• Gazla çalışmıyorum ki ben.. :)) İyi geceler olsun.

• Yaşın biraz daha ilerlesin, durulursun. Çünkü çevrende çapkınlık yapacak düzgün birini bulamayacaksın.

0|0
    0|0
    • Niçin? Hemcinslerinin kökünü kurutmayı düşünüyor olmalısın? :)

• Hemcinslerimin kökü değil, yaşın biraz daha ilerleyince senin kökün kuruyacak da ondan.

• o nasıl oluyor pardon :))

• yoldan geçen kızlara bak gül falan .D

0|0
    0|0
  • bir bilinçaltı uzmanıyla görüş. bence işe yarayacaktır

0|1
    0|0
    • böyle bir uzman mı var ki? nerede bulunur :)

• seda dikerle görüşebilirsin. googledan arat gereken bilgileri bulursun..

• Peki. teşekkür ederim.

• bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum erkek arkadaşım da böyleydi

0|1
    0|0
  • sen o kul haklarını verebilecek misin?

kırdığın kalpler düzelecek mi?

önce helallik istemelisin

0|0
    0|0
    • Yaptığımın doğruluğunu tartışmıyorum ki, yanlış olduğunu kabul ediyorum. Geçmişi ziyan etmişim zaten geleceğimi kurtarma derdindeyim. Önerin varsa onu alabilir miyim lütfen?

• Teşekkür ederim. iyi geceler.

• lafı olmaz..

Erkekler Ne Diyor 2

• kestaneyi çizdirdinmi durulsun hacım

0|1
    0|0
    • Sen çizdirme konusunda tecrübeliye benziyorsun adamım ;)

• :) tabi Allah kadın dırdırından uzak etsin yakalanınca aylarca bitmeyen söylemlerden sonra lüzumu yok babam dersin sende :D şaka şaka yerinde varsa durulmazsın 30 dan sonra ibre düşer ama rast gele hacım :)

• yok yok dayanabildiğim kadar dayanıcam bu kez kararlıyım :/ ben bütün payıma düşeni sana devrediyorum hayrını göresin :D

• 30 yaşından sonra hafif duruluyor dfsdf

0|1
    0|0
Yükleniyor...