Türk Milli takımın forveti sizce kim olmalıdır?

Bence tartışmasız Enes Ünaldır neden mi.. Bu gün bir frikik attı kaç forvet frikik golu atabiliyor hiç dimi. Bence artık Cenkmiş Burak mış geçilmeli Manchester City oyuncusu Enes bir numaralı forvettir.

• Aynen öyle Enes Ünal iyidir.
    20% (1)25% (5)24% (6)Oy Ver
  • Hayır Enes değil Cenk Tosundur.
    20% (1)40% (8)36% (9)Oy Ver
  • Eren Derdiyok olmalıdır.
    40% (2)25% (5)28% (7)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    20% (1)10% (2)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Gsliler iyi trollendiniz futbol cahili olduğunuz bir kez daha gün yüzüne çıkardınız sağıolun.
2ay Bu sitede 4 u erkek 2 si bayan Gsli olan kişiler futboldan anlamıyormuş bunu anladık sağolun Gsliler.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• eren veya enes neden? bu ülkede emek hakkı yemek güzeldir tabi, herkes hak yer bu ülkede, cenk kaç yıldır bekliyor forma onun hakkı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Eren Derdiyok olmalıdır.

0|0
    0|0
  • enes konusunda bir fikrim yok o yüzden bir yorum yapamıcam eren milli takımda bildiğim kadarı ile oynayamaz ben fenerbahçeli olarak sonuna kadar burak yılmaz diyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Eren derdiyok diyenler Trollen di futbol cahilleri :) anlamadılar Gs beyni işte ne beklersin. Fetocuların.

• Enes ünal. Çok büyük bir potansiyele sahip. Üstelik bizim diğer forvetler gibi ağır değil.

0|0
    0|0
  • Eren Derdiyok isviçre'nin forveti aynı hataya gs yazarı Aziz Üstel de düştü. Enes Ünal olmalı

0|0
    0|0
  • M. City oyuncusu derken?

0|0
    0|0
  • Eren derdiyok isviçre milli futbolcusu kardeşim bence nadir çiftçi ya da enes ünal

0|0
    0|0
  • Eren derdiyok İsviçre milli takımnda kardeşim. Zira bunu blmıyosan sennle bu tartsmaya grmem bile 😬

0|0
    0|2
  • Ereni seçenler hangi kafada. Adam Türk bile değil

0|1
    0|0
    • 2ay

Turkce okuman yazman var mı? Eren yazdım Enes değil

Yükleniyor...