Sevgilim arada sırada farklı partnerlerle takılalım yoksa hayat bu şekilde çok sıkıcı olacak diyor ne yapayım?

bu hayatta iki tür insandan nefret ediyorum.

birinci bu hayatta iki tür insandan nefret edenlerden, ikincisi ise sürekli rahatlık batıp macera peşinde koşanlardan.

o yüzden kendimi de çok sevmem ben. bazen aynanın karşısına geçip yüzümü hunharca tokatlıyorum.

ilişki dediğin şey nedir? sahi ya ilişki neydi, unuttum. neyse önemli değil. önemli olan ilişkinin ne olduğu değil zaten.

önemli olan ilişkiyi adam gibi, sonuna kadar, ortada sömürecek hiçbir şey bırakmadan yaşamak, yaşamak, yaşamak.

peki her şey mutlu mesut bir monotonluğun içinde yuvarlanıp giderken neden benim sevgilime rahat batıyor da durup dururken yine bir yerlerinden bir şeyler yumurtluyor. bu kız bir de her ay başka yumurtluyor. yahu hatun tavuk gibi sürekli yumurtluyor, bu ne la?

neymiş efendim, günler çok sıkıcı geçiyormuş da, arada sırada birbirimize farklı partnerlerle takılma hakkını vermeliymişiz, daha hoş görülü ve relaks bakmalıymışız ilişkimize.

şimdi ben bu kızı bir kütüğe bağlayıp, altını da ateşe verip etrafında tamtamlar çalarak gulu gulu dansı yapsam, sonra da bir güzel yesem yediklerimi de bir müddet sonra foseptik çukuruna atıp layık olduğu yere göndersem kaba, öküz, hayvan bir erkek mi olmuş olurum?

lütfen ciddi olanlar yazsın, oyun oynamıyoruz burada, bana ümüğünüzü sıktırmayın...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• bas tekmeyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• farklı fantaziler denensin, akşamları ayrı ayrı gezilsin, partner çok bunaltılmasın falan hepsine eyvallah ama yok artık eşşeğin zki. bokunu da çıkarmasın. valla bence düşündüklerini hayata geçirmek caiz hatta farzdır. buyur kardeşim

0|0
    0|0
  • Cak agzina bitanee o anlar...

0|0
    0|0
  • Yuh yani oha ayrıl .o zaman miden kaldırır mı bu durumu .

0|0
    0|0
  • bu kız seni aldatır ...

0|0
    0|0
  • aman Allahım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...