Nasıl ruhsal olarak arınıp özgürleşebilirim?

nasıl çok özgür ve 'arınmış' hissedebilirim?

*ibadet demeyin seks falan da demeyin.

Güncellemeler:
saçma sapan yogalarla bilmemnelerle uğraşmam.

kendimi bulmak istiyorum.nasıl olur bu?kendimle yüzleşeyim istiyorum.

0|0
211

En İyi Kız Görüşü

• aynı şeye benimde ihtiyacım var

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Buzlu badem ye kan yapar, kanda beynin damar yollarını açar, dolaşıma olanaklı beyinde daha mantıklı arayışlar içinde olmanı sağlar...

0|0
    1|0
  • İnsanoğlunun en çok kullandığı savunma mekanizmalarından olan Pollyanna cılıktan vazgeçmelisin Bu seni realist yapar ve gerçekçi olursun .

Yani kendisiyle yüzlemek isteyen biri ilk önce kendisini çok tanıyabileli Nerelerde kendini kandırdın .Ancak kendinle ilgili kabul ettiğin herşeyle barışık ol.Yoksa bu kendini sevmemeye iter ki buda özgüvenini elinden alır Düzeltebildiğin taraflarını düzelt.

0|0
    0|0
  • ibadet yok seks yok peki o zaman yogayı deneyebilirsin yapan hatunlar rahatlatıcı oldugundan bahsediyorlar :D

0|0
    0|0
    • vay arkadaş ya millete kızıyo sinirini benden çıkarıyo rahatlayacaksan iyice ez bari en azından sinirinden kurtulursun :D

• sana tavsiyem. hava güzel ise gece vakti dışarı çık ve bir yeşiliğe uzan. yaprakların sesini dinle... ve derin derin nefes al. gök yüzünü izle. sonrada şunu de kendine. yanımda hiç konuşmadan sadece sarılıp bu havada uyuyabileceğim biri olsa.

0|0
    0|0
    • kendimle yüzleşmek.acılarla falan yüzleşmek.özgürleşmek.

böyle mi olacak.yeşillik çimenlerde yanımda biri olsa ''keşke''.ben kendimi tamamen kabul ediyim istiyorum özgürleşiyim ruhsal olarak istiyorum sen ''keşke böyle olsaydı'' diye düşünmemi söylüyorsun

• ama sen acı dert falan demedinki... kendine beyninin içine terazi koy ... hataları ve doğruları koy hangisi ağır basıyorsa vicdanını rahatlat. senden tarafa ağır basıyorsa üzgünüm yapacak bişi yok ... bu arada sorunu anlatırsan daha iyi olur

• Vazgeçtim,bunun için önce ne istediğini bilmen lazım,sağdan soldan gördüğün,duyduğun uzak doğunun sözüm ona felsefelerinden özenerek bir şeyi istemen ve isterkende uzak doğunun geleneğinden uzak durmak istemen pek akla yatkın değil.

0|0
    0|0
    • eah uzakdoğuyla alakam yok.

özenmekle de alakası yok.sağda solda kimse böyle bir şey istemiyor çevremde.

abuksubuk yogayla falan uğraşmam sadece.

• Senin sağında solunda televizyon yok mu?

• televizyonda falan da böyle birşey gördüğümü duyduğumu hatırlamıyorum.ki çok çok az televizyon izleyen biriyim.karşıyım çünkü.

• nedyelim söyel diyelm mi bir kuvete süt doldur ve ... na buzlu badem takviyesi yap mı dieylim :) onu demyın bunu dmeyın

0|0
    0|0
  • nasıl birisi olduğunu bulman için nasıl biri olmadığını analiz et, listele. çıkıyor bişeyler

0|0
    0|0
  • Boşalarak.

0|0
    0|0
  • reiki ile yeni doğmuş bebek gibi olursun. ama uzun bir süre çalışman lazım

0|0
    0|0
  • antika: hamam, meditasyon,

moda: sıpa, pilates

fukara: soğuk duş, uyku

0|0
    0|0
  • bunu yapman için kendi ayaklarının üzerinde durman lazım

0|0
    0|0
    • kendi ayaklarımın üzerindeyim.orası tamam.

ama yeterli değil

• bazen ben de böyle düşünüyorum ve aklıma evlenmek geliyor çözüm olarak

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor yapmayi dene her firsatta yuru kos busiklete bin kendini iyi ve ozgur hissediceksin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...