Beşiktaş mı yener yoksa Galatasaray mı?

Bu cumartesı bildiğiniz gibi Süper lig macı var.
Vodafone Arenada yapılacak olan bu maçı sizce kim alır bence hiç şansı bile yok Cimbomun.

Güncellemeler:
2ay Demba ba izleyiciler arasından katılacak

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Valla Galatasaray daha tecrübeli. Beşiktaşın defansı berbat, hele kalesi... Galatasaray'ın eksileri daha az. Şans bence Beşiktaş'ta o da evinde oynaması. Ya berabere ya Galatasaray alır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay inşallah öyle dediğin gibi olur ya :D bence ilk golü atan maçı alır gibi ilk Gs yerse Beşiktaş daha da yüklenir 2-3 olur ama ilk Beşiktaş yerse ve hemen beraberliği yakalayamazsa takım da tarftar da hemen stres olur bizim traftar sakin kalamıyo zaten bir de kalede Tolga olursa ölmeden mezara girdik demektir ama bu bir tahmin sonuçta futbol bu her şey olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Beşiktaş futboluyla taraftarıyla eze eze kazanacak
    Pascal İlhan ve DemBaba da olacak

0|1
    0|1
  • İyi olan kazansın ツ

0|0
    0|0
  • beraberlik

0|0
    0|0
  • Fener yener.

0|1
    0|0
  • Berabere

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak konuşuyorum hakeden kazansın. Ama tabiki gönüller herzaman ki gibi ( UA)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alır gibi me geliyor ama inşallah berabere kalırlar

0|0
    0|0
  • Güneş bile sarı kırmızı doğup batarken başka takımın şansı var mı sizce? Dostluk kazansın.

0|0
    0|1
  • her sene şansımız yok diye gidiyoruz koyup koyup dönüyoruz nasıl olacak :)

0|0
    0|0
  • Gassaray.

0|0
    1|0
  • normalde Cim Bom yener bunun aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur burayada açık net yazıyorum falan derdim ama çok tatlısın bee beşiktaş yensin be bu seferlik :D

0|1
    0|3
    • 2ay

Futboldan anlarım emin olabilirsin ama bizim şansımız cimbomdan daha yüksek.

• 2ay

Hoscakal o halde :))

• 2ay

sağol soru sor ama arada ki gelem ben de ; )

• Galatasaray

0|0
    0|1

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...