Yeni birisiyle tanıstım nasıl bağlıyabilirim kendime

ben 3 gün önce birisiyle tanıstım bugünde cıkmaya basladık yakın olduk ilk defa konusmamıza ramen rahatca konusuyoruz evlerimiz yakın cok uzak değil mesajlasıyoruz onun beni bırakmamasını istiyorum yani bana bağlanmasını gerek mesajda gerek bulusmada napabilirim cinselliğe girmeden söylerseniz seviniriim

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• bana sorarsan ona olan ilgini bellli etmemeye caylis hevesli oldugunu belli etme o yaklastikca kendini bir dim cekki degerin olsun erkekler kendilerine asilan sirnasan kizlardan hep kacmislardir o yuzden aklini kullan ilk temas cok onemlidir mumkun oldugu kadar sinir koy koyki zor ve ulasilmaz degerli oldugunu anlasin senin...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• niye hemen tasma takmaya çalıştıgınızı anlamıyorum erkeklere o adam zaten senden sıkılana kadar sana bağlı kalır merak etme bağlı değilsede sevmiyodur hoşlanıyodur sadece sen sadece beni görsün diyosan büyü yaptır yoksa işi bitince hop kapının önüne

0|0
    0|0
  • 1- sabah günaydın, akşam iyi gecelerini eksik etme

2- Sürekli mesaj at, ne yaptıgını anlat, neler yaptıgını paylaş

3- Nasıl oldugunu söyle sürekli( sürekli derken yani yer yer, duruma ve konuşmaya göre )

4- Sürekli sor napıyon falan diye ( sürekli derken muhabbet tıkandıgında filan )

5- İlgi göster, sevgini belli et, gününün tamamında varlıgınla olmaya çalış

Bunları bir süre devam ettir, yüz yüze buluşmada rahat ol, kasma kendini, kırmızı çizgilerini belli et, varsa niyeti gerisi gelir

cut.

0|0
    0|0
  • 10 gün sonra "ya yapıştı gitmiyor, nasıl soğutabilirim?" diye soracaksın.

Ah bu ergencikler.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Halaya girmeniz şart

0|0
    0|0
  • Papaz büyüsü yapan kızlar var deneme duyarsan uyarıyım kesin bağlar eline alırsın ama sıkıntı

0|0
    0|0
  • kokunu hissettir kadınlığını konuşturr bu illa cinsellikle olmuyor biraz kafayı kullan konuş :d

0|0
    0|0
  • 3 günlük adamı bağlamak mantıksız bir yürüyün bakalım 3 5 ay

0|0
    0|0
  • ha deyince olmaz zamanla baglanır zaten

0|0
    0|0
  • zamanla kaynaşırsınız bağlanır

0|0
    0|0
  • varmı öyle biişey

0|0
    0|0
  • bizim mahallede bir hoca var 100 tl ver kim olursa olsun bağlıyormuş öyle diyorlar.

0|0
    0|0
  • Halatla bağlayabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...