İnsanlarda artık neden utanma ar kalmadı?

Bu gun otobuse bindim birde ne goreyim bir koltuk onumde oturan bir keci sakalliyla marti suratli bir kiz resmen sevisiyor hic cevrelerinede aldirmadan otobuste coluk cocuk var herkes var baska yermi kalmadi ya hem bu sekilde uluorta opusme sevisme bizim kulturumuze ters karsi ciksam gerici diyecekler dinci diyecekler yobaz diyecekler aslinda musluman bile degilim fakat bu duruma bir tek inananlar karsi cikacak diye birsey yok bence ayip birsey herkes ayiplamali ve soyutlamali boyle ahlaksizlari toplumdan siz ne dusunuyorsunuz konu hakkinda arkadaslar?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• gitsin başka yerde yapsınlar ama otobüste parkın orta yerinde resmen sevişenler var.özgürlükse temiz alan benimde özgürlüğüm.herkesin özeli kendine olsun

0|2
    1|0
    • Ozeli falan yok bunlarin sevgi ask bile degildir eminim birbirleri icin onlar ancak o kadar onemlidir

Kızlar Ne Diyor 6

• Öyle birşey olduğunda annem hemen söylenmeye başlar gerçekten de öyle yapılması gerek , herkesin özeli var sokak ortasında kadın dövülmesi ne kadar yanlışsa o şekilde bir yakınlaşmada yanlış.

1|1
    1|0
    • sevişmek çok itici.

• Evet biz kadinin yalniz sokak ortasinda degil her nerede olursa olsun siddet gormesine karsiyiz yalniz kadina bile degil her insana her canliya

• En güzel tutum.

• bizim buralarda yok çok şükür ama istanbulda bursada görmüşlüğüm oldu malesef yüz kızartıcı derecede ahlak kurallarını aşanlara ne desek boş utanç verici...

0|1
    1|0
    • Kucuk sehirlerdede var benim yasadigim bu olay 150000 nufuslu bir sehirde oldu

• sevişmek yasaklanmalı.

1|0
    1|0
  • dolmusta sevısmem ama dısarda gorustugumde dudaklarımza öpucuk kondurmayı sevıyoruz erkek arkadasımla. bence herkes kendı ısıne bakmalı. sokak ortasında kadın dövduruyorsunuz ama sevısmeye gelınce demedıgınız kalmıyor. agacları korumak suc ama gaz bombası ıle ınsanları yaralamak ölume terketmenın suc olmadıgı bı ulkede tabıkı öpüşmek de kabahat ama dövmek müstehak.

2|0
    2|1
    • Biz ne insan dovuyoruz nede dovduruyoruz ayip birseyi topluluk icinde yapmanin gerekcesi olarak bunlari gosteremezsin

• islam hakkında aynı seylerı dusunmemıze ragmen, öpüşme konusunda bu ayrılga dusmemız tuhaf. ustelıköpüşen ınsanları betımlemen de cok yanlıs, kecı sakallı martı suratlı ınsanlar öpüşemezmıs onların ozgurlugu yokmus gıbı bı anlam cıkıyor onları asagılacak yer aramıssın resmen. neyse banane . daha cok oku ve arastırmanı tavsıye ederım yalnızca hala kurtulamamıssın bı takım önyargılardan.

• Biz seninle ayni seyleri ne dusunuyoruz nede savunuyoruz okuyup arastiracak atla devr degil bu konu ben herkesin coluk cocugun icinde bu tur isler yapmak ayip diyorum sen degil diyorsun hepsi bu

• Çok moderen abisi onlar :D özgürler şuanda gezi parkı eyleminde olabilirler. İlerleyen saatlerde içerler sonrada sevişmeye devam.

0|1
    1|0
    • En cok endiselendigimde bu durumun artik insanlara normal bir durummus gibi gosterilmeye calisilmasi

• Yozlar işte. Yozlaşıyoruz. Şimdiki nesil hele berbat berbat.

• ailesi öyle yetiştirmiş demekki

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın ben de rahatsız oluyorum. Gidin bir kafeye mafeye ne halt yerseniz yiyin en azından ben öyle yapardım.

0|0
    1|0
  • polisi arasaydin.

0|0
    1|0
    • espiri yaptiginimi saniyorsun

• Çok değerli bazı yeteneklerden yoksun arkadaşım. Polisi arasaydın emin ol ifadelerini alırlardı. öptüm

• Marjinal olma çabaları işte ne bekliyorsun . Yanlış batılılaşma kurbanı böyleleri. Onların birini vites kolunun üstüne birinide şoförün kucağına oturtcaksın ancak öyle tatmin olurlar

0|0
    1|0
    • Sen suclu oluyosun iste oyle yapinca

• Kıyamet yaklaşıyor ondan daha kötüsü her geçen gün daha da kötüye gidecek bu durum

0|0
    1|0
    • Hayvanlar gibi olur iste tutan tutana

Yükleniyor...