Topçu Kışlası ve Gezi Parkı, tarihin ağaç kadar değeri yok mudur?

Ağaçları seven insanımız ah azıcık da kendi tarihini sevebilse, o gezi parkının orada güzelim bir kışlanın yükseldiğini de bilse... Bu güzelim kışlanın stadyum yapıldığını, bu rezaletin ve kepazeliğin hiçbir Avrupa ülkesinde yapılamayacağını da bir görse.. Bununla da kalınmayıp 1780 yılında yapılan bu kışlanın 1940 yılında (milli şefimiz İnönü zamanında) yıkıldığını ve yerine kıytırık bir park yapıldığını hatırlayabilse... Acaba diyorum Topkapı ykıp toptan gülhane parkı yapsak nasıl olur?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne ağacı sevmesi onların ağaç sevdiği falan yok. Oraya site inşa edeceğiz sizede daire vereceğiz deseler. Ellerine baltayı alıp giderler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• şeihrde zaten bu tip alan çok az ve sen bunu da yıkıp binaya çeviriyorsun ve olay sadece bu değil tabiki gene bir rant var işin içinde neden illaki ekonomik bir değere dönüştürülüyor o alan ve bundan kazanç sağlayacaklar kimler?

0|0
    0|0
  • Marmaray projesinde proje gecikti diye tarihi eserlere eleştiriler yapılmıştı ordakiler de tarihi eser sayılmıyor mu

0|0
    0|0
    • ben şahsen Erdoğan'ın o sözlerine sinir olmuştum. Tarih bir defa var olur, yıkılıp giderse bir daha yapamazsın onu.

• cahille tartışma lafı var ya.. cuk oturdu buraya. arkadaş sen neyin kafasındasın? şaka mısın* diyecek lafım yok sana

• Fatih ilçesi saraçhane semtindeki surlar tarihi olarak sana ne önem arzediyor, benim için trafik tıkanıklığı sebebi, orda senelerim geçti ne arkeologların ne tarih meraklılarının gelip de o surları incelediğini görmedim, arada belediye restorasyon yapıyor

Yükleniyor...