Nelere karşı zaaflarınız var?Zaaflarınız neler?

Dökülün bakalım.

Herkesin bir şeye birisine zaafı var.Hayır demeye çalıştığımız an,bizi tutsak eden mecbur bırakan bir şeyler var.

İrademizi parçalara ayıran,itiraz hakkı bırakmayan,teslim oluşumuzun adı..

Teşvik için ben de yazayım;merakım en büyük zaafım.

0|0
12|22

En İyi Kız Görüşü

• şahıs olarak:

pazar torbalarını taşıyamayan yaşlılar

dilenciler

0-2 yaş veletler

kalbini tutarak ağlayanlar

yürürlükteki sevgili

harici, iradesizliğim başa bela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• zaaf günümüz insanı,nın deyimi yerindeyse cinsel arzuları daha doğrusu egoları olarak görülen psikolojik ruh hali yorumlardan bunu görüyorum.Erkokçe arzulamaya gelirsek; metni Carl Gustav Jung’un kuramıyla değerlendirmeli bence. Her kadın biraz erkek, her erkek de biraz kadındır. Ve kendimizde eksik olanı, yok saydığımız, bastırdığımız yanımızı arayıp bulmaya, onunla bütünleşmeye çalışırız. Bu minvalde bazı ilişkilerin kadını biraz daha erkek, erkeği biraz daha kadın olmaya zorladığını düşünüyorum. Hazır Değilim’de böyle bir ilişki söz konusu.

“Kadının erkeği istüdiği gibi değil, erkeğin kadını istediği gibi istiyordum onu. Düzgün vücut hatlarına, pürüzsüz teninden yansıyan çocuksu güzelliğine baktıkça, sesini duydukça; kasıklarımda ilkel ve yabani bir erkek büyüyordu sanki.acaba ademoğlunun tek zaafı bumu ya da romantik komünist nazım ibi hürriyeti ve özgürlüğü zaaf hangsi buna siz karar verin.

0|0
    0|0
  • seks'sel dürtülerime engel olmakta zorluk çekiyorum.. diğer bütün konularda irademi zorlarım fakat gel der gibi bakan kızlar tek zaafımdır. :*

0|0
    0|0
  • Banyo yapar yapmaz dışarı çıkan kızlara karşı zaafım var. :)

Yanında geçerken ne kullandığını bir çözemediğim bir temizlik kokusu. Toplu taşımada tam karşımda oluyorlar bazen kendimi zor tutuyorum. Kimse kafasına çanta yemek istemez o kadar kişinin içinde.

0|0
    0|0
  • Oncelikle karsi cinsi uzgun aglarken gordugumde gidip konusmak derdini dinlemek istrim biri agladiignda kendimi tutmakta gucluk cekerim ama yanlarina gidemem sapik damgadi yerim ha bir de cocuksu bayanlara zaafim var . ÷(

0|0
    0|0
  • Esmerlere zaafım var.Nerede sigara içen esmer bir hatun görsem ağzına bir tane patlatıp, "senin gibilerin hayatta kalması lazım" içme şu zıkkımı diyorum...

0|0
    0|0
  • aşk, hayvanlar, kafayı kıran topluluğun içindeyim sigarada kullanıyorum insanları kıramıyorum çok var ya yazmakla bitmez

0|0
    0|0
  • salak salak hareketler yapana uyuz oluyorm boğasım geliyo bide dedikodu

1|0
    0|0
  • Bornozlu kızlar ;)

0|0
    0|0
  • Esmer (çikolata) tenli hatunlara..

0|0
    0|0
  • bi fetish olarak..narin ve küçük ayaklar..

0|0
    0|0
  • benım en buyuk zaafım Eti Canga

0|0
    0|0
  • rus kadınlarına

0|0
    1|0
  • kimsenin bana karışmaması için, yani yalnız olabilmek için her şeyi yaparım.

0|0
    0|0
  • tek zaafım hosteslerin rujlu dudakları :) ama yasaklanmış

0|0
    0|0
  • zaafım yoktur

0|0
    0|0
  • hatun kısılere karsı :)

0|0
    0|0
  • eğitilmemiş her düşünce birer potansiyel zaaf unsurudur

0|0
    0|0
  • Her türlü vitrine zaafım var..

Kucaklayıp eve atacaksın..

0|0
    0|0
  • dikkat çekmeye çalışan ve sözümü kesen insanlara dayanamam

0|0
    0|0
  • bir çok şeye :)

0|0
    0|0
  • Merak evet var biraz en büyük zaafım inancımda saklı

0|0
    0|0
  • Sevecen güler yüzlü kızlara karşı hemen bayrağı teslim ederim .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• çocuk mırıltısına zaafım var.bir de kendi kendilerine konuşuyorlar hesap yapıyorlar ya bitiyorum :)

0|0
    0|0
  • Zeki insanlara.

1|2
    1|0
  • Annemin dediklerini yapmayi ne kadar istemesemde uzgun bir bakis attimi dayanamiyorum evet diyorum.Onun sayesinde simdiye kadar begenmediyim elbiseleri almak zorunda kaldim :( hayvanlara karsi da zaafim var.elimde olsa butun sokak hayvanlarini evime alip beslerim.

0|0
    0|0
  • bebeklere karşı galiba :)

birde düşkün insanlara

0|0
    0|0
  • oranj.

1|0
    0|0
  • sokak hayvanlarına ve alkole karşı zaafım var sadece

0|0
    0|0
  • Yeni farkettim galiba benim bir zaafım yok...

0|0
    0|0
  • Özür Dileyen erkeğe dayanamam : /

0|0
    0|0
  • bosna'ya zaafım var diyebilirim herhalde..çok seviyorum o ülkeyi...ve Pink Floyd şarkıalrı..

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kişilere zaafım var sanırım. Benim için özel olanları reddedemiyorum :S

0|0
    0|0
  • Sarışın mavi gözlü erkeklere.

0|0
    1|1
Yükleniyor...