Hangisi daha çok canınızı yakar?

Diyelimki uzun süreli bir ilişkiniz var ve bir sebepten dolayı ayrıldınız, ayrılanda sizsiniz. Bir de bu ayrılık sürecinde baya saçmaladınız yani sevgilinizin en kızdığı şeylerden birini yaptınız. Hatanızın farkına vardınız gidip barışmak istediniz. Sevgiliniz ağzına geleni saysa bağırsa çağırsa bunu nasıl yaparsın dese çılgına dönmüş gibi hareketler yapsa, onu her aradığınızda aynı şekilde hesap sorsa mı daha çok canınız yanar yoksa gayet sakin barışmayacağım seninle dese soğuk tavırlar takınsa onu her aradığınızda hiç olmadığı kadar soğuk olup seni seviyorum ama benim için bittin desemi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İnsanalrı öldüren sessizlik ve belirsizliklerdir. Sen sevip sevmediğini belli etmez soğuk davranırsa akşrısındaki acabalarıyla mahvolur :) yaşadım biliyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ayrılıktan snrası her turlu can yakar bacım ıster bagırsın ıster saknce s*** ol gıt desn aynı kapıya cıkar bıgun bakmısn kı o yok o daha da can yakar.

ben 14 senelk kız arkdasmdan terk edılerek ayrıldım acı nedr bılırım . su an cok ıyıyım keske hıc canımı sıkmasaydım dıyorum bu durumda olan arkdaslara seve seve hep yardım ettim.

ANLADIM Kİ HİÇ KİMSEYE ÜZÜLMEYECEK KADAR KISADIR İNSAN ÖMRÜ BİR KELEBEĞİN BİR GÜNCÜK ÖMRÜ KADARIZ.

onun ıcın gıden gıtsın sık****sın gıtsın.

0|0
    0|0
  • ben muhattap bile olmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bağırsa, sövse daha çok canım yanar sonuçta insan sevdiği kişi tarafından incitilmek istemez.

0|0
    0|0
  • Soğuk olup benim için bittin dese daha çok yanar canım .

0|0
    0|0
Yükleniyor...