Beşiktaş Kanatları ve Orta Sahası Karşısında Galatsarayın Hali Ne olur?

Kanatlarda Caner Adriano Quaresma Gökhan Gönül. Orta sahada Oğuzhan Talisca Atiba Gökhan İnler Tolgay Arslan
Şimdi soruyorum Galatasaray nasıl durduracak?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gökhan inler- selçuk inan:kendi taraftarı bile selçuk'a leşçuk derken nasıl inlerden iyi oluyor çözemedim.

Atiba - tolga ciğerci: Bunu gördüm retinam yandı. adam ciddi ciddi tolga iyi diyenler var no comment

Quaresma Bruma:Daha 32 yaşındaki q7'yi kesip milli takıma giremeyen bruma nasıl daha iyi. Hızlı olmak yeterliyse 2 tane etiyopyali atlet alın

Cenk eren ve son bomba. İki forvette 4 gol atmış durumda. Hatta birinin asisti var. yani cenk asist ve gol ile skora 5 kez katkı vermişken eren 4 kez vermiş. sırf rovaşata golü attı diye eren>cenk oluyor. Adamların futbol anlayışı bu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Siz brumayı Sneijderi Ereni Podolskiyi nasıl tutacağınızı düşünün bence Ligin en formda forveti bizde en hızlı kanat oyuncusu bizde en iyi oyun kurucusu bizde en golcü sol kanat oyuncusu bizde

0|0
    0|0
    • 2ay

Beşiktaş taki oyuncuların kalitesi daha iyi

• 2ay

Gökhan inler 8 sene italya liginde kaptanlık yaptı sayısız avrupa maçına çıktı aboubakar dediğin adama porto niye o kadar para verdi. tolga ciğerci nerede kanıtladı da efsane yaptınız

• 2ay

gökhan inleri yazmayı unutmuşum kariyerine diyecek birşey yok... Portonun her aldığı adam çook iyi olacak diye birşey yok porto senede 5 6 tane genç oyuncu transferi yapıyor 1 2 si tutuyor satıyor büyük paralara... Tolga efsane falan değil sadece şu an iyi oynuyor

• sen kafanı yorma o işe bizde :D

0|1
    1|0
  • bir fenerlı olarak dıyorum cokta mkımde

0|1
    0|0
  • Rahat durdurur.

0|0
    0|0
  • Kanatlarda sabri linnes carole falan komedi :)

0|1
    0|1
    • 2ay

Sabri boğaz a şut çekecek

• Cim Bom önce durdurur sonra vurur bunun aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur burayada açık net yazıyorum :D

0|1
    1|3
  • Orta sahada Gs daha üstün Tolga- Selçuk Ve Sneijder.
    Kanatlarda ise bir sorun çıkmaz Bjk kanatlari eşşek gibi koşsalarda Muslerayı geçemezler. Ama Sneijder ve Eren kaleyi görünce asar.

0|3
    1|3
Yükleniyor...