Kapat

Beşiktaş Kanatları ve Orta Sahası Karşısında Galatsarayın Hali Ne olur?

Kanatlarda Caner Adriano Quaresma Gökhan Gönül. Orta sahada Oğuzhan Talisca Atiba Gökhan İnler Tolgay Arslan
Şimdi soruyorum Galatasaray nasıl durduracak?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gökhan inler- selçuk inan:kendi taraftarı bile selçuk'a leşçuk derken nasıl inlerden iyi oluyor çözemedim.

Atiba - tolga ciğerci: Bunu gördüm retinam yandı. adam ciddi ciddi tolga iyi diyenler var no comment

Quaresma Bruma:Daha 32 yaşındaki q7'yi kesip milli takıma giremeyen bruma nasıl daha iyi. Hızlı olmak yeterliyse 2 tane etiyopyali atlet alın

Cenk eren ve son bomba. İki forvette 4 gol atmış durumda. Hatta birinin asisti var. yani cenk asist ve gol ile skora 5 kez katkı vermişken eren 4 kez vermiş. sırf rovaşata golü attı diye eren>cenk oluyor. Adamların futbol anlayışı bu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Siz brumayı Sneijderi Ereni Podolskiyi nasıl tutacağınızı düşünün bence Ligin en formda forveti bizde en hızlı kanat oyuncusu bizde en iyi oyun kurucusu bizde en golcü sol kanat oyuncusu bizde

0|0
    0|0
    • Beşiktaş taki oyuncuların kalitesi daha iyi

• Gökhan inler 8 sene italya liginde kaptanlık yaptı sayısız avrupa maçına çıktı aboubakar dediğin adama porto niye o kadar para verdi. tolga ciğerci nerede kanıtladı da efsane yaptınız

• gökhan inleri yazmayı unutmuşum kariyerine diyecek birşey yok... Portonun her aldığı adam çook iyi olacak diye birşey yok porto senede 5 6 tane genç oyuncu transferi yapıyor 1 2 si tutuyor satıyor büyük paralara... Tolga efsane falan değil sadece şu an iyi oynuyor

• sen kafanı yorma o işe bizde :D

0|1
    1|0
  • bir fenerlı olarak dıyorum cokta mkımde

0|1
    0|0
  • Rahat durdurur.

0|0
    0|0
  • Kanatlarda sabri linnes carole falan komedi :)

0|1
    0|1
  • Cim Bom önce durdurur sonra vurur bunun aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur burayada açık net yazıyorum :D

0|1
    1|3
  • Orta sahada Gs daha üstün Tolga- Selçuk Ve Sneijder.
    Kanatlarda ise bir sorun çıkmaz Bjk kanatlari eşşek gibi koşsalarda Muslerayı geçemezler. Ama Sneijder ve Eren kaleyi görünce asar.

0|3
    1|3
Yükleniyor...