Beşiktaş Kalecisinin Sneijder-Bruma ve Eren Derdiyok Karşısındaki Hali Sizce Ne Olur?

Bence Gsnin gol atması için rakip kaleye kadar gitmesine gerek yok yani boşuna yormasınlar kendilerini 30 metredende vursan Bjk kalecileri içeri alır topu zaten?
Bir takımın kalesinde Muslera Hücumda Sneijder -Bruma-Eren diğer takımda Talisca-quaresma ve abaubakar şimdi soruyorum size Sneijderin yaninda Talisca oyuncumu?
Brumanın hizina yetişebilirlermi? Bjk nin işi zor

Güncellemeler:
2ay Kurabiye Gökhan İnler geçen sene kaç mac oynamış? Q7 aptaliyla Brumayi karşılaştirma.
Sneijderide soylesene Talisca dahami iyi

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• :D :D zor ki ne zor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gökhan inler- selçuk inan:kendi taraftarı bile selçuk'a leşçuk derken nasıl inlerden iyi oluyor çözemedim.

Atiba - tolga ciğerci: Bunu gördüm retinam yandı. adam ciddi ciddi tolga iyi diyenler var no comment

Quaresma Bruma:Daha 32 yaşındaki q7'yi kesip milli takıma giremeyen bruma nasıl daha iyi. Hızlı olmak yeterliyse 2 tane etiyopyali atlet alın

Cenk eren ve son bomba. İki forvette 4 gol atmış durumda. Hatta birinin asisti var. yani cenk asist ve gol ile skora 5 kez katkı vermişken eren 4 kez vermiş. sırf rovaşata golü attı diye eren>cenk oluyor. Adamların futbol anlayışı bu.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet Beşiktaş kalecisi kötü. Bu maç zor onlar için.

0|0
    0|0
  • Orta sahada selçuk malı sağ bekte sabri malı olursa bizi bombalarlar

0|1
    0|0
  • şenol malı tolgada ısrar ederse tolga malı geçerse kaleye işimiz zor gerçekten

0|2
    0|4
Yükleniyor...