Gs Fenerbahçe maçında Gs yüzünden ne anlaşılmışdır?

2007 Gs Fenerbahçe derbisin de Gsliler sayesin de ney anlaşılmışdır. Bir daha maçlarda Gsliler yüzünden satılmamışdır.

• Maytap.
    20% (1)8% (1)11% (2)Oy Ver
  • Havai fişek.
    20% (1)8% (1)11% (2)Oy Ver
  • Pet şişe su. Bardakta su satılmışdır.
    20% (1)77% (10)61% (11)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    40% (2)7% (1)17% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe'nin 100. yılıydı. şimdi gs'nin olduğu gibi fenerbahçe şampiyonluğu daha önceden garantilemişti.
    aynen belirttiğiniz gibi fb'nin şampiyon olarak samiyen'e çıkması çekilemediğinden dolayı olaylar çıktı. (hatta şimdi olan geyikler gibi fb'de paf takımıyla çıksın&çıkacak muhabbetleri yapılmıştı)
    fenerbahçe taraftarı da vardı (1200 kişi, eski açıkta)
    ben de fenerbahçeliyim ama maalesef bu pazar da aynı görüntülerin tekrar edeceğini düşünüyorum. ne yazık ki bizim seviyemiz bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Pet şişe su. Bardakta su satılmışdır.

0|0
    0|0
  • Sulu derbiydi galiba o

0|0
    0|0
  • Katil saray

0|0
    0|0
  • En utanç verici maçtı

0|0
    0|0
  • yine çamur at izi kalsın öylemi. sen o sezonun ilk maçını hatırla bakayım bir . mondragona ses bombası yardımcı hakemin kafasının yarılması... sen yap et ama tek karşı tarafı gör.. gs taraftarı hiçbir zaman saldırgan olmamıştır ama gerektiği zaman en sert tepkiyi göstermiştir.. gs durduk yere bir maçta olay çıkarmaz... bunun en büyük kanıtı ünal aysal döneminde 2 sene boyunca tek bir saha kapatma cezası almaması... şimdi çamur atarken düşünün azcık. mert olun adam olun

0|0
    0|4
    • 2ay

Adamız bizde sen düşünsen neden Gslilerin hepsi Fetodan içeride.
      Başkanın Feto ile videosu var.
      Oyuncuların Feto ile videosu var.
      Sponsorları Fetodan içeride başka büöyle klüp var mı buda çamur. Kim çamur attı size.

• Sulu derbi

0|1
    0|0
Yükleniyor...