Gezi Parkı olayından sonra ezeli dostluğu tekrar hatırladınız mı?

Bir tarafta Beşiktaş,Galatasaray,Fenerbahçeliler

diğer tarafta Göztepeli-Karşıyakalılar kol kola beraber direniyorlar

Yıllardır unuttuğumuz dostluğu hatırladık mı?

Bir fenerbahçeli: '' Polis peşimizdeydi, çArşı onları kovalamaya başladı kaskını atıp kaçan polis gördüm. ''

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece Gezi Parkı olayı değil,11 yıldır neler yapılmadılar ki bu abd+israil taşeronları?

Vatan elden gitti neredeyse ama biz rekabetle,fanatizmle uğraştık.Neredeyse tüm medyayı ele geçirdi bunlar ve o medya bu rekabeti düşmanlık haline getirip körükledi.Futbol sevdasına uyutulduk.

Fenere operasyon yapıldı dikkatler oraya çekildi,fenerlilerde derin bir düşmanlık yaratıldı

sonra fenere ceza vermeyerek bu kez Bursa, Trabzon ve Galatasarayda Fenere karşı öfke ve düşmanlık yaratıldı

aynı güç odaklarının elemanı demirören,Beşiktaşı mali yönden batırarak,Beşiktaş taraftarında da öfke ve düşmanlık yarattı

Kısacası hepsini birbirine düşman ederek,insanları bu düşmanlıkla oyalayıp,herşeyi yaptılar.

Oysa Beşiktaş,Galatasaray,Fenerbahçe,Trabzon,Bursa...hepimiz kardeşiz.Bugün Gezi Parkında olanlar milat olsun.Uyanalım artık.

Aramızdaki tatlı rekabet kalsın ama düşmanlık asla olmasın.

Aslolan vatandır ve artık bu konularda herzaman birlik olalım

Helal olsun Çarşıya,helal olsun Galatasaraylı ve Fenerbahçeli kardeşlerimize

4|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Böyle durumlarda insan olan yapması gerekeni yapar..

Yarın bi' maç olur yine birbirimizi yeriz..

Özellikle Çarşı'yı bu konularda çok taktir ediyorum.

1|2
    0|1
  • Eşcinsellerle türbanlılar aynı yerde oturup şarkı söyleyebiliyosa hala içimizden insanlık var demektir.

Göztepe-Karşıyaka birbirini yiyen takımken şimdi eleleler.

3|3
    0|1
  • evet olumsuz bir durumda birleşmiş olmaları ve rekabet ne kadar üst seviyede olursa olsun böyle durumlarda tek yürek olmaları duygulandıran ve gururlandıran bir görüntü...

2|2
    0|0
  • link

İŞTE BU KADAR!

1|2
    0|0
  • helal hepimize,işte isteyince oluyor.

2|2
    0|0
  • Cidden güzel görüntülerdi.. Helal Olsun ..

1|2
    0|0
  • halk ilk kez futbolla uyutulamadı bu sefer

1|2
    0|2
  • Çok güzel birlik örneği. Özellikle de Çarşı çok iyi bu konularda.

4|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Çarşı'dan polise: Kaskını çıkar,copunu at, delikanlı kim bakalım!

4|3
    0|1
  • Bu ülkede Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş taraftarları aynı anda bir olaya tepki veriyorsa bu olay sıradan bir olay değildir.

Fenerbahçe'liler Harbiye'den

Beşiktaş'lılar Gümüşsuyu'ndan

Galatasaray'lılar Karaköyden

Taksime yürüyor

TARAFTARLARDAN ORTAK MESAJ

HEP KARŞI KARŞIYA GÖRDÜNÜZ

ŞİMDİ SIMSIKI SARILARAK BİRLİK OLARAK

BİZİ DAĞITMAYA GAZINIZ YETMEZ.

3|3
    0|2
  • Çok önceden yapılması gerekendi.

2|2
    0|0
  • Artık birilerinin sesini çıkarması lazım

2|2
    0|0
  • Aslında yapılması gereken

2|2
    0|0
  • keşke ezeli dostluğumuzu gezi parkı olayları dışındada hatırlayabilsek. Ama olsun yinede herşeye rağmen ezeli dostuluğumuzu kanıtladık . fitne tohumlarına atanlar utansın.

sadece futbol da değil bunun etkisi twitter a girersen sırrı süreyya önder için mesaj atan onu tebrik eden destekleyen bir çok sağcı ve ülkücü görebilirsin.

0|1
    0|0
  • 3 temmuzda fenerbahce cok guzel bir sivil toplum ornegi sergilemistir.davalarinda hakliliklari veya haksizliklari degil burada konu.duruslari.

taraftarlari bogaz bogaza getirenler de onlar.dayanasma icinde olmalarina dolayli yoldan katki saglayanlar da onlar. soz konusu millet bilinci olunca renkler de butunlesiyor.

0|1
    0|0
  • Haberleri izleyemedim ne olmuşki ben fransız kaldım

0|2
    0|1
    • taksimdeki parkın yıkımına tepki var hacım

• izlesende birşey göremezsin çünkü Tv kanalları hiç oralı bile olmuyor. FB-GS taraftarı kavga ediyor olsaydı hepsi canlı yayın yapardı.

• Dorusuda budur zaten..

1|1
    0|0
  • Olması da gereken bu helal olsun

1|1
    0|0
  • birlik güzel dostluk güzel tamam ama atladığın bişey var bu birlik polisimize karşı yapılmış çarşının yaptığına üzüldüm polis kovalam polisle kavga etmek bunlar güzel şeyler değil aynı şekilde ultraslan ve gfb de yapmışsa onlarda kötü yapmış

0|2
    3|4
    • tepki polise değil aslında

• polisler emir kulu ama sonuçta insan dimi? İsteseler rozetlerini ,silahlarını teslim eder karşı gelirlerdi. Ben korumakla görevli olduğum halka saldıramam derlerdi! Son zamanlarda yapılan bütün ağır müdahaleleri gerçekleştirenler Akp zihniyetinin bünyesine kattığı insanlardan oluşan polislerdir.!

• seninle tartışmaya girmicem Türkiyede ki polisleri tartışmaya başladığımız an Türkiye çok kötü durumda demektir tek suçu poliste aramak ne demek bilmiyorsun galiba

• böyle olmalıydı zaten bence helal olsun

0|1
    0|0
  • yaşasın Türk Polislerimi <3

0|2
    2|7
Yükleniyor...