Kalın bacaklara sahip olmak sizce cok mu kötü? Nasıl inceltebilirim?

Gizli Üye
Bacaklarım yapi olarak kalın. Kucuklugumden beri böyle. Ust bedenim ince ama bacaklarim kalin. Spor yapiyorum cok ağır ve duzenli olmasa da. Hareketsiz bir yaşantım da yok. Ama resimdeki kızın bacakları gibi kalin bacaklarım. Sizce cok mu kötü?
Kalın bacaklara sahip olmak sizce cok mu kötü? Nasıl inceltebilirim?