Ne kadar gadar olabilirsiniz?

düşünün şimdi bir yuvanız ve birkaç çocuğunuz var. çocuklarınızın hayatınını ne kadar gaddarca harcaya bilir onların hayatını ne kadar zehir edebilirsiniz neler yaparsınız?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Eşim ve çocuklarım için tüm dünyayı yakacak gaddar olabilirim. Ama çocuklarıma gaddarlık yapacak bir baba değilim.

1|0
    0|0
    • peki eşini sevmeyen bir insan çocuklarınıda sevmeye bilir mi? ya da evlat sevgisi denen şey çocuklar büyüdükçe yok olabilir mi?

• Bu ters orantılı bir duygu. Sevmeden evlenmiş olabilir fakat insan çocuklarına kıyamaz. Kendi çocuğu sever elbette. Tabi kişilik meselesi...

• çocuklarıma neden zarar vereyim,hayatlarını zehir edeyim manyak mıyım ben ?

1|0
    0|0
    • kimse bile isteye yapmaz tabi. ama şöylede bir şey var tüm çevrendekile, tüm evren senin çocukların üzerinde hata yaptığını söylerken sen inadına aynı şeyleri yapıyorsan bu bir gaddarlıktır.

• çocuklarımamı? onların kılına dokunacak adamı kendin dahil b.kunda boğarım..gerçi çocuklarım yok ama..

0|0
    0|0
    • peki farkında olmadan onlara zarar verebileceğini düşündün mü hiç?

• yok herşeyin farkında olurum..ailenle sorunların varsa sana öyle görünüyordur..çünki anne ve baba isteyerek ya da istemeyerek zarar vermez..

• manyaklaştınız ha çocuklara insan neden zarar versin onların geleceği içinçabalıyoruz

1|0
    0|0
  • Asla olamam olmayı denedim sadece düşüncede kaldı.

0|0
    0|0
  • onları duygulardan arındırıp seri katil yapabilirim hemde silahlarla filan değil ilaçlarla tıbbi yani:) dexter gibi de olabilir:)

1|0
    0|0
    • tıbbi ilaçlara hiç gerek yok, her şeyi onlar için yaptığını söyleyim onları uçuruma sürükleyen şeyler yap zaten onlar zamanla psikopata bağlıyolar.

• soruyu okudun mu ne kadar gadar olabilrsiniz ,gadar gadar gadar radar madar :) türkeç ders aldın mı sen

1|0
    0|0
    • evet haklılısın GADDAR olucaktı. dikkatsizliğime ver

• yo kişisel algılamıyorum. bu arada ok Türkçe bir kelime değil:)

• uğraşma benimle :) biliyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• emdıklerı sutu burunlarından getırırım :) ınsan cocuguna gaddar oluyorsa kendı ınsanlıgını sorgulamalı

1|0
    0|0
  • manyak değilse insan yapmaz böyle bişey

1|0
    0|0
    • ozaman toplumda yaşayn manyakları değilde onalrın ailelerini yargılamak gerekir öyledeğil mi?

• genel manada bir problemim var sadece aile değil.

• problemini en kısa zaman da çözersin o zaman umarım

Yükleniyor...