Sesini duyurmaya çalışmasının sebebi ne olabilir?

Hoşlandığım adam kendisine hissettiklerimin farkında ama ben yanıldığını ispat etmek için onun özel hayatını önemsemiyor gibi yapıyorum.bir erkek arkadaşım olduğunu düşünüyor ve kız arkadaşlarımla telefonla konuşurken sanırım sevgilimle konuştuğumu sanıyor ve yanıma gelip yüksek sesle sorular soruyor.karşı tarafa sesini duyurmaya çalıştığı çok belli oluyor.bu davranışının sebebi ne olabilir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• eziklik..seviyorsan ya da hoşlanıyosan direkt söyle nedir yani ergen tripleri?

0|0
    0|0
    • kız arkadaşı var :(

• işte onu diyorum ezmenin hası..kızarkadaşı var ayrılamıyor..sanada yazılamıyor..hepsi benim olsun tripleri..

Erkekler Ne Diyor 4

• Neden onu önemsemiyor gibi davranmaya çalışıyorsunuz? amaç ne anlam veremedim

0|0
    0|0
    • kız arkadaşı var :(

• Ama siz ona karşı bişeyler hissediyorsunuz sanırım , hakkında konuşulan o adam çelişkili bir tavır sergiliyor çözmesi zor, deneme yanılma yapmayın derim yoksa fırtına sizi içine sürükleyebilir , aklınızı dinlemenizi tavsiye ederim saygılar.

• devam et yakında adamı kaçırınca madalya takarsın :)

0|0
    0|0
  • kıskanıyor senı

0|0
    0|0
  • uzak durma çabası niye hoşlanıyorsan ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o da senden hoşlanıyo ve sadece onunla ilgilenemeni istiyo. telfonda karşı tarafa sesini duyurmak istiyo çünkü 'ben yanındayım sen yoksn' mesajı vermeye calısıyo sonucta erkek sanıyo telefondakini :D bu erkekler böyle hep ya yazarsın ararsın hoşlandıgını belli edersin yüz vermez, başka biriyle konuştugunu duysun direk sana yakınlaşma çabaları.. hepsi aynı

0|0
    0|0
  • Sende öyle yapma demekki oda hoşlanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...