Mekanın cennet olsun direnişçi Aylin! Bunun hesabını kim verecek?

26 yaşındaki Aylin Türk polisinin panzerinin altında kalarak hayatını kaybetti. Peki bunun hesabını kim verecek?!

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• metin göktepe,nin manisalı gençlerin hesabını veren oldumu ki aylin kardeşimizin hesabı verilsin;?

6|5
    0|2

Erkekler Ne Diyor 28

• Allah tahsilatını affetsin kesinlikle ölüm savunulacak bir durum değil hiçbir zaman için o yüzden buna dair birşey söylemek istemiyorum.

Ama gerçek şu ki kimse onu bilerek öldürmedi kimse ölmesine de sevinmedi bundan gurur da duymadı. Kazalar yaşanabiliyor hayatta bu da bir kaza sonuç itibarı ile. Ama kazaya sebebiyet veren kimdi? Bunu bulmak bunu suçlamak bundan hesap sormak lazım. Polis görevini yapmak durumunda iyi ya da kötü. Peki polisi görevini yapmaya zorlayan kim?

Hiçbir düzen hiçbir sistem vatandaşa güvenlik güçlerine kafa tutma ta sopa ile saldırma hakkı vermez. Sonuç itibarı ile onlarda bizlerin içinden seçilmiş ve düzeni sağlamakla mükellef insanlar. İyi ya da kötü devleti temsil eden insanlar. Provokatörlerin gazına gelip düşünme yetisini devre dışı bırakan insanlar topluluğun sebebiyet verdiği bir kaza bu.

Hak aramak kişiyi ilgili duruma karşı çıkmak bu şekilde olmamalı. Hakkı çatışma ile kavga ile aramak ancak ve ancak aciz insanlara ait bir durumdur. Sonuçları da her zaman için yüksek burkucudur.

3|4
    0|1
    • 1. "allah tahsilatını affetsin" diyen birisinin samiyetinden şüphe ederim. şüphe bile etmem. samimiyetsizsin

2. ileri demokraside hak nasıl aranır?

• isa onu kutsasın mı demem lazımdı? tanımadıgın ve öldügünü duydugun insanların ardından benim dinimde bu söz kullanılır bende onu yaptım... tek derdim sana samimiyetimi göstermek olursa bu dedigini dikkate alırım ama sen kimsin yani? neyse.

ileri demokrasi de hak aramanın bir cok yolu vardır. ama provakörlerin arkasına gecip insana saygı duymayan insan öldüren bir örgütün basını ceken sıfatsız mahlukların agaca saygı duyacagına inanıp arkasına gecip polis ile catısmak hak aramak degildir.

• bu kanuna uydurulmaya calısılan teröristlikten baska birsey degildir. acın artık gözlerinizi. yapılan işe bende karsıyım fakat ben neden orda degilim normal insanlar neden orda degil sen neden orda degilsin? laf ebeligi yapmayın gercekleri görün ona göre konusun...

• işimde gücümde olduğum için üzerimden panzer geçemedi.

hadi şekil olsun diye eksileyin..

madem aylin kadardınız neden yanında değildiniz?

5|6
    2|8
  • asılsız yalan yanlıs haberlerlerle ortalıgı karıstırıp turk polısını de karalamayı kesın artık lan rahat duranada hıc bısey olmuyo adam gıbı otururun oturduğunuz yerde rahatlık batmasın ı eyleme gıdenelrın coguda cahıl cuhle bırılerının masası olan ortalıgı karıstıran provokatif tipler baska bısey değil vatana mıllete faydalı olcaksanız okuyup adam olup olun sokaklara dalıp ellerde sopayla polısı taslayıp vatandası rahatsız edıcek sekılde deıl

2|5
    1|3
  • evin de otursaymış aşşa .

2|5
    0|5
  • biz sırrı süreyyalarla chpliler ve mhpliler aynı karede olmaz sanıyorduk.. bu nasıl yaman çelişkidir. kürtçülerle aşırı türkçüler gezi parkı savunmasında polisle çatışıyor... bu ülke kolay lokma değildir beyler. kimse bu ülkenin polisine askerine hükümetine öyle kolay sövemez.

1|5
    1|1
    • Kimsede benim anneme kardeşime ve bir ton arkadaşıma sırf parklarını koruyor AVMlere peşkeş çekilmesin diye tazyikli su sıkamaz gaz bombaları kafalara nişan alınıp ateşlenemez.

• Allah pkklılarla milliyetçilerin bu kutlu birlikteliğini daim etsin o zaman. Ne güzel ağaçlar birleştirdi sizi. gerçi hep bir elmanın yarısıydınız ama neyse..

• yavşak bunlar

• panzerimi tamir ediyormuş.ne işi varmış panzerin.orda TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ ve EMNİYET GÜCLERİ herzaman haklıdır.vatan bölünmez.gerisi hikaye..polis dağıl diyorsa dağılacaksın.panzeri tamir etmeyeceksin..;)

2|4
    1|1
  • Polis Ona verilen görevi yapar Emin ol polis olsan sizin gibi polise taş atan polise küfür edenleri canlı canlı yakardınız o adamların gururu yok mu o adamların çoluğu çocuğu yok mu kaç tane polis şehit oluyor o olaylarda sırf 2 tane eylemci kendini bilmezin yüzüne ! biraz kendinizi onların yerine koyun eminim aylin kardeşimizide bilerek öldürmediler .. Mekanı Cennet Olsun...

2|2
    0|1
  • evde kocasının yanında kalsaydı. ne işi varmış panzerin altında.

gülü seven dikeninne katlanır beyler...

gözümden bir damla yaş düşerse namerdim.

2|6
    4|1
    • hey gönlüne kurban... bu ülkede hala temiz ve mert insanlarda var, basının gazıyla yumuşamayıp ağız değiştirmeyen insanlar...

• milletin verdiği kararı kendini bilmez 3- 5 çapulcumu bozacak.

o kararı meclis almış. meclisteki, milletvekilinede ben oy vermişim. benimde kararıma saygı duyacaksınız.

• bunu savunan mert olamaz zaten.

• tayyip ! ama bu adam kendi oğlunun yaptığı ölümlü kazanın bile hesabını vermedi daha

1|3
    0|1
  • Kerem Can KARAKAŞ ta kalp krizinden hayatını kaybetti

0|0
    0|0
  • Nerden uyduruyorsunuz bu tur haberlerı merak edıyorum.

2|5
    0|1
  • yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Yorum yapmadan once haberin kaynagini ogrenmek istiyorum. Nerde kaynak goster?

2|2
    0|0
    • Olay 30 dk önce gerçekleştiği iddia ediliyor. ama hocam bunu görmezden gelelim sana özel bir sorum var. Sence neler oluyor orda ne düşünüyorsun?

• Benzer bir konuda paylasmistim dusuncelerimi orada film cekiliyor.

• bahsettiğin haber twitter efsanesi sanırım ama gerçek yaşanmış olanlar var link link

0|1
    0|1
    • bildiğim kadarıyla olay yerinde olanların verdiği bir bilgi bu. henüz gerçek haberine ben de ulaşamadım.

• o değilde medyanın ne kadar satılık oldugunu birkez daha gördükl! aylin kardeşimize allah rahmet eylesin..

0|2
    0|0
    • "arkadaşım şeytan" (ali poyrazoğlu, mashar alanson) bu filmi izle ve neler öngörülebilirmiş öğren. ;)

• helal olsun böyle halk kahramanlarına

0|2
    0|1
  • ANKARADA AK KÖPRÜ CİVARINDA PANZERİN ALTINDA KALIP CAN VERMİŞ

0|0
    0|0
  • haber hakkında kaynak verebilir misin ? kizlarsoruyor.com haricinde hiç bir yerde yok bu haber ?

0|0
    0|0
  • neye direnirken öldü aylin kardesimiz? bilen biri cevaplayabilirmi lütfen.

0|0
    0|0
  • evinde otursaydı düzene baş kaldıranları oldum olası sevmem..

1|1
    0|3
  • Allah günahlarını affetsin. Onada ne için öldün dediklerinde inşallah bir cevap verebilir.

0|0
    0|0
  • 1 sene öncesine kadar chp liydim ama chp den bir bk olmayacağını anladım.bdp grubu çok iyi muhalefet yapıyor.sırrı sürreyya önder,ertuğrul kürkçü en iyi çalışan milletvekilleri

0|0
    1|2
  • kimse .

0|0
    0|0
  • diyecek bişey var mı.. yazıklar olsun.

0|0
    0|1
  • haberin doğru olup olmadığını bilmiyorum bu yüzden yorum yapamam. ama dezenformasyon ve manipulasyon diye bir gerçek var. medya bunun en büyük aracı.

0|0
    0|0
  • valla bnım bir arkadaşım nazmıye demireln öldüğü hstnede görvlydi anı anına görmüş ölürken ki halini anltyoda ağzından burnundan kan gelerek çırpna cırpna ölmüş ve bir anda ölememeş baya debelenmiş gözyle görmüş işte dünyada ne yaprsan ölürkende öyle gdrsn bunrlnda sonu böle olcak inş

0|1
    0|2
  • Boşbakan gezi parkını düzleyip, avm sini açarken belki verir.

0|1
    0|3
  • 52 vatandaşın hesabını vermeyen bunu tınlamaz bile

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• kim vercek ki kimin umrumda tepemizdekiler bilmem neyinin sevdasında amerikanın kıçını pohpohlamak derdinde o alan kimin br tarafına battıda kaldırılmak isteniyor yerine avm yapacak ve yandaşlarının cebini dolduracak tabi yandaşları çulsuz kaldı ya

0|0
    1|1
  • Haberler de bir bok yok o kadar uyutuluyoruz işte.

1|1
    0|3
  • Mekanı Cennet olsun.

0|1
    0|1
  • hıhı bu öğlende bir polis köpeğin suratına biber gazı sıkıyordu ama fotoğraf yabancı ülkeden çıktı arkadaki zenci polis ve yeleklerdeki police yazısını silmişler bizim "esas koyunlarda" atladılar sende böyle bişey yapıyorsun heralde ok. polis abarttı ama bu işte bişey var rte bile bile bu kadar kimsenin üstüne gitmez pkklı katillerin orda ne işi var birileri bu işe karıştı kesin ..ülkedeki diğer ormanlar katledilirken bu kesim nerdeydi doğa şimdi mi umurlarında ya bırakın neyin ne olduğu belli değil ?

0|0
    0|0
  • Asılsız bir habermiş.

0|2
    0|0
  • Herkes bir tarafından element uyduruyor vay arkadaş.

2|5
    0|0
  • bu ne zqaman oldu öyle bir haber okumadım ben

0|3
    0|0
    • asılsız bir haber bu

Yükleniyor...