Karşınızdaki kızla konuşurken gözlerinin yaşardığını fark etseniz ne yaparsınız??

erkeklere soruyorum, karşınızda güzel ve daha önce yazıldığınız ama sonra çok da kafaya takmadığınız bir kız var, bişey olmamış aranızda haftada bir iki kere gördüğünüz bir kız. Ama sizin bir sözünüze kız çok kırılmış ve kız ne kadar kırıldığını anlatırken yüzü asılsa hafiften gözleri sulanmaya başlasa, içiniz gider mi kıza, nasıl davranırsınız ne yaparsınız o an yoksa hiç mi umrunuzda olmaz

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• gözyaslrını parmaklarımla durdurmaya calısırdım akmasın diye yanağına ordan dudaklarına..içim ezilirdi.:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne oldugunu sorarım tabi neden sormayayım

0|0
    0|0
  • valla asılmamış bile olsam içim gider tabi ama kız güzelse yani çirkin pis bıyıklı bişise ağzına vurasım gelir naparım sarılmak isterim sarılmam tabi fazla yakın değilim sonuçta ama alırım gönlünü

0|0
    1|0
    • pis bıyıklı ne yaaa çok ayıp:)) o da bir bayan sonuçta

• gerired arkadaş bıyıklı galba :) ama bayan diosunda benzemiolarki uzaktan yakından be bayana

• lan kıyamam başını göğsüme yaslar saçını severim :((

0|0
    0|0
  • çok üzülürüm we kırdıgım içim özür dilerim

0|0
    0|0
  • kırmazdım hakktmdyse eğer hakettyse ağlasada zırlasda umrumda olmazdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seviyosa kesinlikle dayanamaz sevgilim benim ağlamama hiç dayanamadı şimdiye kadar hep gel buraya dedi sarıldı öptü sakinleştirdi kızgınlığı geçmese bile benim ağlamam bitince devam etti söylenmeye

0|0
    0|0
  • Duygusal adammış vay be .

0|0
    0|0
Yükleniyor...