Benim gibi düşünen var mı bilmiyorum.

Ama ben gezi parkının yıkılmasından çok III. Selim zamanında yapılan birçok savaş görmüş Topçu Kışlasının yıkılmasına daha çok üzüldüm. Bu olaylar gündeme gelince öğrendim bende. Ağacı gidip başka yere de dikersin o kültürel değer bir daha geri gelecek mi? Ayrıca olayların gereksiz büyütüldüğünü düşünüyorum altı üstü bir park ne dereler kurutuldu ne ormanları yıktılar yaktılar hiçbirinde bu kadar ses getirecek bir eylem yapıldı mı?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• hayır efendim o ya da bu şekilde iktidara geldin diye astığım astık kestiğim kestik olamazsın...eğer topçu kışlası bugün yıkılıyor olsaydı emin bu halk onun içinde sokaklara dökülürdü...altı üstü bir park istanbulla özdeşleşmiş bir park...sebep üç beş tane para babasının bilmem kaç milyon dolarcık avm projesi...

0|0
    0|0
    • Topçu kışlası için mi sokaklara dökülürlerdi sen Üsküdarın şimdiki halini biliyor musun? Nerde hani kim itiraz etti? Ben tepkilere bişey demiyorum çok uzuldum olanlara yaralılar fılan varmıs ama bence olayı bu raddeye getırenler utansın.

• demokrasinin pirinçle makarnayla ya da var olmayan hayali seçmenlerle alakasını açıklayabilir misin?

• demokrasıde herkes esıttır herkesın bır oyu vardır ve ınsanlar sadece kendılerını temsıl edecek kısıyı secmekte ozgurdur ısteyen oyunu ıstedıgıne verır kımse karısamaz adam oyunu pırınce satıyorsa sen buna demokrası degıl dıyemezsın demokrası ınsanların kendılerını ozgur sandıgı ama aslında monarsıden bıle daha tutsak oldugu sıstemdır begenmıyorsan bunu degıstır ama dedıklerın tam olarak demokrası

• 1. ağaç kaç yılda büyür?

2. direnişçileride öldürelim yenileri doğurulur nasılsa

3. yıkılmış kışlanın davası olmaz. geride gelmez.

4. gereksiz büyütülüyor istanbulda bir avm eksikti onuda koysunlar tam olsun

5. haklısın tüm çığlıklara rağmen emek sinemasıda yıkılmıştı. boşa zaman harcanıyor. gidin cumaya vaaz dinleyin.

6. hergün eylem yapılıyor ama duymak için o pamukları çıkarmak lazım. karanfil varsa onuda çıkarın.

1|0
    1|0
    • bırazcık onyargılarınızdan arının be bende eylemlere katılan bırıyım ama muhalefet olmak ıcın degıl hakketen ıstedıgım ıcın kım eylem yapıyormus pardon muhalefet partılarınden bırısı ısın ıcınde olmadıktan sonra kımse kıcını kaldırıp eylem fılan yapmıyor ısterse tum karadenız yansın kımse bu kadar tepkı vermez. Çamlıca içinde dünya kadar proje var nıye kımse kalkıp bırsey demıyor cunku chp tetıklemıyor cunku reklamı yapılmadı. Kaç tane ağaç var orada epi topu değer mi yani?

• gerektiği yerde gerekli tepkiler verilmez anca siyasete maşa olunur insanlar ne yazık kı bunları göremiyorlar ve butarz ınsanlar herzaman maşa olup atılır zamanında bınlarce sagcı solcu unılı genc oldu nerde sımdı onlar. Kahramanlıkla kurbanlık arasındakı ınce cızgıyı ayırt etmek lazım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...