Kapat

Sıkmak ya da boş bırakmak hangisi _?

sevgilim sevgili haricinde uzun bir arkadaşlık varsa beraber sinemaya gidilebileceğini söyledi ben tabi tepki gösterdim saçmalık diye o da çok barbarca düşünüyorsun geri kafalı mısın dedi resmen bende mi bir sorun var yoksa onda mı siz olsaydınız ne düşünürdünüz ?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• sende beraber gitmiyosan, bu bir saçmalık

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Şimdi herkesin düşünce şekli farklı

Ona göre bu tür şeyler normal, çünkü o kendini biliyor... Seninde düşünceni değiştirmeni istiyor, yani bunları normal karşılamanı

Ama genel açıdan bakınca pek normal birşey değil, ayrıca bu tür şeylere müdahele etmen sıkmak değildir, sıkılıyorsa onda anormallik vardır

cut.

0|0
    0|0
  • Olmaz gidemez yalnız. Sende gidemezsin o da gidemez. Ben normal bulmuyorum. İsterse 20 yıllık arkadaşı olsun. Belki geri kafalıyım ama gelemem öyle şeye.

0|0
    0|0
  • Arkadaş bu edepsizlik ve ahlaksızlığı geri kafalı diye çamur atarak sindirmeye çalışıyorum ya sinir oluyorum. Sende bir sorun yok arkadaş biraz geniş mezhepli biri.

0|0
    0|0
  • Mezhebi genis arkadasmis seninde gitmene izin veriyorsa bos gec o adami

0|0
    0|0
  • bırak ne yaparsan yapsın geri kafalı dermi hiç insan sevdiğine bu kadarmı değerlisin

0|0
    0|0
  • sen onu kıskanıyorsn galiba sende haklısın tabi ama eğer o arkdaı senden önceyse bırak gitsn...

0|0
    0|0
  • Bence onda bir sorun var sende niye olsun...

0|0
    0|0
  • uzun bir arkadaşlık varsa gidebilir

0|0
    0|0
  • o zman sorun yoksa senide çağırsın sinemaya madem normal

0|0
    0|0
  • taviz verme ;) arkadaşlık işi erkeklerin doğasına aykırıdır unutma...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• İlişkide herkesin sınırlarının ve bi' özel hayatının olması gerektiğinden yanayım..

Evet, arkadaşlarıyla vakit geçirmeli, sinemaya gitmeli vs..

0|1
    0|0
  • bilmiyorum ben de senin gibi düşünüyorum açıkçası

0|1
    0|0
  • aldatacaksa ya da ayrılacaksa her şekilde yapar bunları o yuzden sıkmamak gerek ki ne oldugu rahat ortamda ortaya cıksın

0|0
    0|0
  • mezhebi geniş vatandaşımızmış. bakış açısına göre değişken bu tür şeyler.

0|0
    0|0
  • Kız ve erkekten arkadaş olmaz, bu düşünce ister barbarca olsun ister geri kafalı olsun.

0|0
    0|0
  • Sen haklısın bence o adamdan uzak dur .

0|0
    0|0
  • arkadaşını tanıyorsam ve adama güveniyorsam gidebilir

0|0
    0|0
  • benimkide ikinci yılın sonunda hayatımı engelledin falan filen dedi bnden önceki kız dostlarıyla tekrar konuşmaya basladı bni kabul edeceksen böyle et ya da ayrıl sen bilirsin falan dedi snradan öğrendm ki gizli face varmış bnden haberszde buluşmuş konuşmuş konuşacagı ile o an karar verdim sonucta yapacak adam hertürlü yapar sen bilsende bilmesende yapıyor yani ama tabiki toplu halde biryere gitmeli yalnız yalnız kız arkdsı ile sinemaya gitmesn sen nesisin onun madem sevgiliyle yapamıyorsun ayrıl gez arkadaslarınla demi ama bilmiyorum ya bienle aynı durumdasın işimiz zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...