Siz olsanız neden gelmedin diye sorar mıydınız?

3 senelik ilişkiniz bitti. Nedeni çook. Hiçbir konuda sizi haklı bulmuyor ve destek çıkmıyor. bir kavga etseniz ve bıktım artık deseniz hemen "Ayrıl o zaman" diyor. Siz haklı bile olsanız evet yaptım "Yeter ayrılacaksan ayrıl" diyor. Ama ayrıldıktan 5-6 saat sonra da mesaj atıyor. İlişkide sürekli siz alttan alıyorsunuz. O her zaman daha agresif ve umursamaz davranıyor.

Böyle biriyle daha fazla olamayacağını düşündünüz ve ayrıldınız. Ayrılırken sizi son kez öpmek istedi ve öptü. Siz tam giderken de "Seni seviyorum" dedi. Siz eve gidince de eve sağ salim gelip gelmediğinizi sordu ve sonrasında sizden özür diledi. Ama tabi bir barışma olmadı.

Ve ertesi gün okula gelmedi. Ama tabi sınav yok diye de gelmemiş olabilir (ki büyük ihtimal öyle) Siz bu kişiye neden gelmedin gibi bir mesaj atar mıydınız?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Atılır at mesaj barışacaksınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen bence bazı şeylerin ciddiyetinde değilsin. Hem bitiriyorsun hemde onun etrafında olmasını istiyorsun.. O zaman bitirme yani ilişkini..

Ama bitirmişsin.. Ve bitirdiysen artık bitmiştir..

Bana gelip ayrıldığını bu işin bittiğini söylesen ertesi gün okula gelmediğimde niye gelmediğimi sorsan cevap bile atmam sana.. Açık ve net..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• konuya bak soruya bak :) atma bence.

0|0
    1|0
  • Ne hakla atcaksın ki?

0|0
    0|0
    • Ne demek ne hakla?

• Ona bakılırsa o da bana sordu eve sağ salim gidip gitmediğimi. Ayrıca bu 3 senelik bir ilişki yani biz çook ayrılıklar atlattık. Bu yüzden şuan tam da ayrilik modu yaşamıyorum yani

• Tam yaşamıyor olsaydın mesaj atıp atmamakta kararsız kalıp sormazdın.

• ayrılmazsan geber ozman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...