Derbiye Galatasaraylı hakem atanması doğru mu?

Beşiktaş-Galatasaray maçını Ali Palabıyık yönetecekmiş ama bu halem Galatasaraylı birçok yerde okudum bunlardan birisi bu site
http://abcspor.com/7-fifa-hakemi-hangi-takimi-tutuyor/

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman hakemi de yeneceğiz , Beşiktaş yıllardır alışık buna. Çıkıp son dakikaya kadar mücadele edeceğiz

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Çocuk çocuk yorum yapan insanları görünce gülmemek elde değil Ali Palabıyık taraflı tarafsız herkesin hatta özellikle benim Bjk li arkadaşlarımın beğendiği bir hakemdir derbiyede inş o atanır dediklerini ben biliyorum neymiş galatasaraylıymış şuana kadar Türkiyede çok iyi maçlar çıkardı büyük küçük affetmedi gördüğünü çaldı kim atanırsa atansın maçtan önce bu tür konuşmalar yapmaya bayılıyoruz tama bariz hatalar yapan taraf tutan biri olur eleştirirsin ALi Palabıyık ataması bence güzel inşda iyi yönetir gördüğünü çalan şuana kadar gördüğüm kadarıyla eyyam yapmayan hakem.

0|0
    1|5
    • 2ay

Herkes çocuk sen büyüksün sanki bu ne kibir

• sıkıntı yok penceyi koyup gececcegiz cincona

1|4
    0|2
  • Galatasaraylı olsun ne farkeder. Belki özünde işini yaparken olaylara objektif bakan birisidir...

0|1
    0|2
  • Bence sacmalik. Bir hakem taraf tutmaz diyelim ki tuttu sırf taraf Tutu diye tutugu takımı desteklemez

0|0
    0|0
  • Maçı beşiktaj 5-0 kazanırsa bu iddia ne s.. me yarayacak?

0|0
    0|4
  • Farketmez her türlü kooyaacagızzz :D

0|1
    0|1
  • Aşın artık bunları

0|0
    0|0
  • Hiç sorma, Federasaray yine taraf tutmuş hakem atamasında bile. Yazık ya.

0|0
    0|0
  • Onlara hediye penaltı verir ama yinede beşiktaş kazanır

1|4
    0|3
  • ali fenerli yakın arkadaşımdır kendisi

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Hikaye bunlar

0|1
    0|2