Benle çıkarken ayrılmazmıza 3 gün kala başka bir kız bulmuşş

benle çıkarken ayrılmazmıza 3 gün kala başka bir kız bulmuşş .. bir dalı bırakmadan digerine sarılan bir tipmiş.. hergün yanımda olurdu beni sevdgne inandrdı beni . bigün şeytan dürttü telefonunu aldımm .mesajlara bakcaktm tbki . ama arabada birden panik yaptı ver şu telefonu diye bagırdı. ve sonra sevglsi ortaya çıktı .. böylelerinin amacı nedir neyin kafasını yaşıyo yani ... moralim bozuk normal olarak

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyi olmuş ohhh hep sizmi birini bulup terkedeceksiniz. Sizinde başınıza gelsinde anlayın ne kadar kötü bişeymiş.

1|0
    0|0
    • gıcıksın galiba ben kimseyi terkedip dgerine geçmedm onun gbii

• Sen merak etme Allah onun belasını verecektir...

• inşallahh ..

Erkekler Ne Diyor 3

• olur böyle kazalar

0|0
    0|0
  • moralini bozman gerek yok böyle erkelerin tek amacı bacak arası ve kullan at mantığı artı olarak kendileri nede saygıları olmaz zaten kendisine bile saygısı olmayan adamın sevdiğine saygı ve sevgi göstermesi de beklenmez ancak tüm erkeklerde aynı değildir

1|0
    0|0
  • yanlış yapmış iki kız bulmalıydı :)))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• amannnnnnn be tatlım ne takıyosunn ya doymamış ergen işte. boşver baksın dalgasına.

1|0
    0|0
  • Basima gelmisti. Yedekleyince be halt geciyosa eline

1|0
    0|0
  • ne demişler: erkekler maymun gibidir. başka bir dal bulmadan elindeki dalı bırakmazlar.))))))

0|0
    1|1
    • Ben farklıyım o halde :) Her seferinde dal bulmadan bıraktım şimdi de yıllardır dalsızım :))

• Erkeğe hem bu aklı vereceksin sonra da maymun diyeceksin, olmadı :) Ben önce dalı bırakırım sonra dal ararım :)

• o zaman böyle dalsız kalırsın işte))))))))))))

• siz tarihine goremı ckıonuz?

+sımdı cıkıorz ama 10 gun sonra ayrılcaz tımammı?

0|0
    0|0
    • sonradan anladımm .. 3 gün önceden bnden ayrlmayı planlamış yensini bulmş iştee

Yükleniyor...