Yaz Mevsiminin En Sevdiğiniz Yönü Ne?

Havalar ısınınca, kışın o soğukluğu, kasveti ve kaskatı ruh hali dağılınca; özellikle insanoğlu denilen varlıkta bir garip haller, huylar, sevdalar vuku bulur. Güzel bacakları gösteren kısa şortlar, koldaki pazuları açığa çıkaran tişortlar merhaba der. Güneş'in ışınları, takılan her güneş gözlüğünün camından, adeta bir pinpon topuymuşcasına seke seke dans eder. Algida'nın kampanyaları takip edilir, Magnum'undan bol bol yiyilir. Aradığını henüz bulamamış, son parasını yaz aşkına oynayan bekarlar ise şansını Cornetto'dan yana kullanır. Ya o haşlanmış mısırın kokusu? En klas parfümden bile daha çekici gelir bazen. Ve daha bir sürü örnek...

Aslında bunların hiç biri benim umrumda değil (hımmm? kısa şortlar belki?). Benim için Yaz mevsiminin en güzel yanı; şekerleme, evet şekerleme. Yok yahu sapı olan, iştahla yalanan şey değil. Öğle uykusu, öğle yemeğinden hemen sonra şöyle tv başında kestirilen yarım saat ila 1 saat arası geçen o tatlı süre. Hele ki iyibir öğle yemeğinden sonra, tvden rastgele bir program açıp hafif hafif o sesle mayışarak, yorgun düşen gözleri kapayıp vücudu ortalama 1 saatliğine kapamanın verdiği hazza hastayım arkadaş! Uyandıktan sonra sanki güne yeniden başlamışsın gibi enerjik, kımıl kımıl, potansiyeli üst seviyede bir ruh hali. Benim için Yaz demek, işte bu demek; şekerleme uykusu!

Kusura bakma Adriana Lima, yaz gelince bir şekerleme değilsin.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Güneş gülümsüyor ya, en büyük getirisi bu bana :)

Yazları bahçemizdeki çeşit çeşit meyvelerden ellerimle toplama imkanım oluyor ve bu o kadar keyifli ki... Bir de evimizin uzun balkonunda, incir ve kayısının yapraklarının rüzgar ile çıkardığı tatlı ses eşliğinde, ailemle beraber akşam çayını yudumlamak nefis... Her kış bu anları gözlerim...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç bir şeyini sevmiyorum.

Kışı öyle özledim ki...

0|0
    0|0
  • sadece kendi keyfimi düşünmek

0|0
    0|0
  • aslında yaz gelince insanlar cıvıl cıvıl oluyo herkes sokaklarda o yüzden kış daha güzel geliyo bana hava erken kararıyo görkemli oluyo ve fazla insan olmuyo

0|0
    0|0
  • Okulların kapalı oluşu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Açık konuşmak gerekirse Üniversitede ilk yazım, kızların bacaklarını göstermesi ve bacaklarını göstermek için ağda yapmak zorunda olmaları sadist duygularımı depreştirdi.

0|0
    0|1
  • Yaz mevsiminin en sevdiğim yönü kıştan uzak olması:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...