Size de hayatı zindan eden hayattan soğutan birisi var mı?

Ayrı eve çıkmayı düşünüyorum artık. Sürekli söylenip duruyor ya babama söyleniyor ya kardeşime. bu niye burda niye dağınık vs vs. bir gün olsun sus be kadın bütün enerjimi bitirdin hayattan soğuttun yeter artık!

Güncellemeler:
annemiz yahu seviyoruz heralde. saygıda kusur yok ama hergün ve sürekli söylenir durumda olması bunaltıyor.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• :D gecer gecer bu da gecerrr :) anneleri de anlamak gerek.. kadin belki hassas bir donem yasio, inan tek senin basina gelmio bu, ben kac disimi sIkIp susuyorum :)

0|0
    0|0
    • yıllardır susuyorum susmasına da :D bazen kafayı yiyecek duruma geliyorum. strese ev içi tartışmaya ne gerek var ya :) evde oturmaktan kimle uğraşacağını şaşırdı biraz gezdirsem fayda eder belki :)

• Allah kolaylık versin size :)

• amin, sag ol :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Annen o senin, yemedi yedirdi, giymedi giydirdi. Allah korusun yarın bir şey olsa ardından çok ağlarsın fakat her şey için çok geç olur. Üzme kadını, anne olmak kolay mı?

Nankörlük etme, sanki sen kusursuzsun.

2|1
    0|0
  • recep tayyip sagolsun yasaklarıyla hayattan soguttu:D(fetoşcular eksiler simdi hemen)

ayrıca annene kızma onlar melektir.. sınır ederlerde kıymetını bıl

3|1
    0|1
  • wuu anneme kızıyosun

1|1
    0|0
  • Annene öyle deme. Kıymetini bil.

1|1
    0|0
  • cennet anaların ayakları altındadır o kadı her gün sizin arkanızı toplarken hayattan soğudum diyip ayrı eve çıkıyo mu..

1|0
    0|0
  • Bütün anneler böyle, sende ileride evlendiğinde aynısını kendi çocuğuna yapacaksın, belki bir çok şeyine karışacaksın?

2|0
    0|0
  • Hak veriyorum asil sorunu daginik olmasi degil sorun yorulmasi bizde öleydi. Anliyorum her ikinizi

0|0
    0|0
  • çocuk musun?

millet annem yok,beni sevmiyor diye ağlıyor,paralanıyor..ya sen?

0|0
    0|0
  • İçini dokmussun sen

0|1
    1|0
  • var :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• annenemi kızıyosun?emin ol ilerde pişman olursun,nolursa olsun seni 9 ay karnında taşıdı,ben bikaç kez annemi eski sevgilim yüzünden kırmıştım inan ne kadar pişman oldum herkes bırakıp giiyor anne nolursa olsun arkanda,bence annene sevgi ile yaklaş güzelce anlaş bir dene istersen kardeşim anneler dünyanın en tatlı varlıkları

0|0
    0|0
  • Bence anneni ayrı eve çıkarın da kadın bir gün yüzü görsün

0|0
    0|0
  • uzuldum. ama yaacagın bişi yok anne

alttan almalısın

0|0
    0|0
  • Beni de bir annem hayata bağlıyor.

3|0
    0|0