Gelmiş geçmiş en iyi futbol takımı sizce hangisi ?

ac milan 1994: rossi, maldini, galli, desailly, boban, panucci, tassotti, donadoni, albertini, savicevic, massaro, baresi

ajax 1995: seedorf, rijkaard, frank de boer, kluivert, bogarde, reiziger, finidi, litmanen, overmars, davids, van der sar, kanu, roland de boer.

bayern munich 2001: kahn, kuffour, andersson, linke, sagnol, effenberg, hargreaves, lizarazu, salihamidzic, scholl, elber

real madrid 2002: casillas,salgado,helguera,hierro,roberto carlos, steve mcmanaman,claude makelele,luis figo,zinedina zidane,raul,morientes

barcelona 2008:valdes,alves,pique,puyol,abidal,yayatoure,xavi,iniesta,messi,herny,etoo

• 1994 ac milan
    17% (7)6% (2)12% (9)Oy Ver
  • 1995 ajax
    2% (1)6% (2)4% (3)Oy Ver
  • 2001 bayern münih
    5% (2)6% (2)5% (4)Oy Ver
  • 2002 real madrid
    60% (25)34% (11)49% (36)Oy Ver
  • 2008 barcelona
    16% (7)48% (15)30% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• 2000 Galatasarayy

0|0
    0|0
  • ben real madrid diyorum ama ac milanı da severim hele o zamanki kadrosu bambaşkaydı:))

0|0
    0|0
  • Galatasaray:)

2|0
    1|1
    • offfff saçmalama lütfen :DD.

• Yazıklar olsun Fener şıklarda yok tüü:)

• bu galatasaraylıların çogu 15 yaşında,ben bu soruda ankette gs ile ilgili hiç birşey sormamışım,gslilere hemen gs yazıyolar bende saçmalayın diyince üstte galatasaraylı ergen kız taraftndan hakarete ugruyorum,kim haklı kim haksız söylermisin :)))?.

• Mİlan bence...

0|0
    0|0
  • Galatasaray diyenler 15 yaşında ergen mi:/?

0|1
    0|1
    • hayır yaaa baksana şu papatyacikkk'a hem zorlu hem güçlü

• Dürüst olduğun için teşekkürler

• istisnalar dışında,sana demedim bunları hem senin benim soruma böyle yazmana sinir olmam çünkü tanıdıgım birisin arkadaşımsın anladı mı ?

• 2002 real madrid

0|0
    0|0
  • Gelmiş geçmiş Milan..

Milan bir efsanedir..

0|0
    0|0
  • rmadrid bence:)

0|0
    0|0
  • ac milan a şıkkı

0|0
    0|0
  • real madrid

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• "Tartışmasız , tartışmasız ve tartışmasız" B... 1994/95 Ajax'ı. (hemen ardından 1989 Milan'ı gelir.)

ben de böyle bir soru açmıştım evvelce. total futbolun bana göre EN başarılı örneklerinden biriydi. Van Gaal yönetimindeki o Ajax inanılmaz bir jenerasyon yakalamıştı ve gerçekten "yenilmez takım"dı. CL finali dün gibi gözlerimin önünde; tek gol ile geçmişlerdi Milan'ı. Milan da o yıllarda 1989'un ekmeğini yemeye devam ediyordu hala. ve yine aynı yılların Romario'lu, Hagi'li, Stoickhov'lu güçlü Barcelona'sını 4-0 yenmişti. ama finalde Ajax karşısında tutunamayacaklardı.

0|0
    0|0
  • 1995 ajax efsane kadro.davids gözlüklerle ne karizma oluyordu ama

0|1
    0|1
    • ben ajaxla milanı hatırlamıyom ama o kadrolarda efsaneymiş ondan ankete ekledim :)).

• rijkard hariç nerdeyse hepsi 2002 dünya kupasında oynamış isimler.uzun yıllar başrılıydılar

• yoık oyuncuları hepsini izledimde takım halinde izlemedim :DD 98 dünya kupasındaki hollandayı izledim ama farketmez :DD..

• 1989-Milan

Giovanni Galli

Paolo Maldini

Mauro Tassotti

Alessandro Costacurta

Franco Baresi

Angelo Colombo

Roberto Donadoni

Frank Rijkaard

Ruud Gullit

Carlo Ancelotti

Marco van Basten

0|1
    0|0
    • Monaco'yu Cevat'ın f35 metreden attığı frikik golüyle geçmiştik. ve yarı finalde karşılaştığımız Hagi'li Steaua Bükreş bizi finalden etmişti (iki gol de Hagi den gelmişti). Bükreş de o yıllarda iyi takımdı hani. Çavuşesku'nun takımıydı :) ve Milan o Bükreş'i 4-0 ile parça parça etmişti finalde.

+1

• 2000 GS nitekim dünya sıralamasında 1. liği de gördü

1|2
    0|2
    • yahu ne 1.liği saçmalamayın ozaman real madrid bayern münih gibi takımlar varken gs'yi kim 1.yapardı uefa kupası her zaman aynı kupaydı o dönemler cl gibi değildi eğer hatırlamıyosan öğren

• doğru bizden güçlüydüler, ama o yılın patlama yapan takımıydı.bırakın bu saldırmasyon tavırlarınızı o kadroyla çok büyük başarı ve kadronun çoğu yerli.arsenal çok mu kötüydü o yıllar veyahut süper kupadaki real.

• tamam kardeş sen haklısın

• madrid iyidir

0|0
    0|0
  • ben bunlardan bir tek 2008 barçayı ve 2002 madridi oda az biraz hatırlıyorum diğerlerini izlemedimki ne biliyim. bence barça en iyisidir ama.

0|0
    0|0
  • Real Madrid bir başkaydı.

0|0
    0|0
  • 2000 Galatasarayy

0|0
    0|0
  • 2008 barcelona her nek adar futboldan pas oyunuyla bizi soğutsalarda çok iyi oynuyorlar.

0|0
    0|0
  • Faşist duygularımla Galatasaray bunların hepsini zker diyorum.

1|1
    0|1
  • los galacticos diyorum yani Real-2002 :)

0|0
    0|0
  • 2008 Barca dicem,cünkü 2000'li yıllardan öncesini pek hatırlamıyom.

0|1
    0|1
  • 2002 real madrid galaktikos...

0|0
    0|0
  • 2002 real madrid

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|2
    0|1
Yükleniyor...