Saçma gelebilir dalga geçmeyip normal cevap verin

Şimdi geçen hafta izmirdydim ben kadının biri tuttu elimden kızım istersen para verme ama falına bakım dedi bende hiç inanmaz(dım) kadın geçmişle ilgili şeyleri saydı benm huylarımı falan da. Bir iki isim de bildi yani . Sonra nazar var dedi açım mı dedi ben korktum hayır dedim işte sonra gelecekle ilgili şeyler söyledi. Arkadaşıma da baktı ve dört gün içinde ailenle ilgili çok iyi haber alacaksın dedi aldı. Tesadüf demek istiyrum ama ne bilim demek de gelmiyor içimden. Sizce ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar aynı şeyleri herkese söylüyorlar. Sonunda birinde tutuyor onada diyorlar ki üstünde nazar var kııralım mı ama kırma parası 300 tl:DDD Madem bişeyleri görüyon o zaman git sayısal loto yu tahmin et trilyoner ol milletin eline bakıp para istemekten vazgeç değil mi:D

0|0
    0|0
    • bunu dedim kadına .d

• Olmaz mı gelmişini geçmişini gördüm:)

• aferin

Erkekler Ne Diyor 5

• Hz Muhammed gelene kadar medyumlara gelecekten bilgi veriliyordu ancak Hz Muhammed geldigi zaman medyumluk ve kahinlik bitmistir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • ben baktırmadım kadın elimi salmadı ki

• Verdiğim linkte sadece baktırmak ile ilgili hükümler yok. Daha başka hükümlerde var senin sorunun cevabıda.

• tesadüf .

0|0
    0|0
  • bak şimdi sna bişey söylicem ve seni hiç tanımıyorum...ahmet diye bir tanıdığın var mı?

0|0
    0|0
  • ee ailenle ilgili olanı bildi mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aramızda falcı varsa açıklasın bunu

0|1
    0|0
  • bizim meshur cingenler :) herkese aynısını sallıyolar artık alışmışlar. bana öyle dediklerinde gel ben sana bakayım teyze diyorum susup gidiyolar :)

0|1
    0|0
    • ay bir bilsem ilk defa izmire geldim o da buna sebep oldu :/

• yok yok inanma. bikere zorla bakmak istedi para almıcam hadi güzel yuzun için dedi iyi hadi, dedim sonra kolyemi almak için tutturdu 5 dakika sonra yan tarafımdaki bir kıza yaptı aynılarını onada saydı :D

• Kordondaki tipik falcılar. Herkese aynı şeyi söylüyorlar. Senden çok değişik elektrik aldım, gel sana bedavaya bakıcam. Sen seçilmiş kişi olabilirsin falan hep aynı sözler.

0|0
    0|0
  • Aç deseydin ya.

0|0
    0|1
  • bu tur seylere bende ınanmam ama kımısı gercekten bılıyor ınanma yınede

0|0
    0|0
Yükleniyor...