Aşk mı yoksa iyi niyet mi?

biri var.. ama benden hoşlanıyor mu bilmiyorum.. çok tanımıyorum aslında annemin arkadaşının oğlu.. eskiden bize gelirlerdi hatta yazlığımıza bile geldiler.. şmdi o kadar yakın değiliz.. annemin arkadaşının oğlununn adı berke.. berke üniversite ben ise lise 2.. o gün mesaj attı çok güzelsin çok hızlı büyüyosun felan dedi.. benim gibi bryle evlendirelim seni , bir gün yüz yüze buluşalım felan dedi.. tel numaramı istedii.. bunun gibi şeyler dedi ama ondan snra o gün öğrendm ki konuştuğu ciddi düşündüğü bir kız varmış.. onarı yazarkende var mıydı bilmiyorum ama bana karşı bsey hissediyo olabilir mi sizce

1|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Olabilir. Sen onun kız arkadaşı yokmuş gibi cevap ver. Sonraki konuşmada senin falan kız ile birlikteliğin var o nasıl olacak de. O da o ve senin aranda tercih yapıp ona göre hareket edersiniz. Fazla açılmadan birbiriniz ile görüşün ve olayı sonuça bağlayın. Açık kapı kalmasın...

0|0
    0|0
  • erkek bu, oltayı atar hangisi denk gelirse.

0|0
    0|0
  • aşk geçici niyet kalıcı

0|0
    0|0
  • önce abdest sonra niyet xD

0|0
    0|0
  • dıkkat et kendıne sadece böyle gazlara gelme :d

0|0
    0|0
  • Kardeşim olsan söylerdim ama sana ne desem boş

0|0
    0|0
  • Sizin başka bir üyeliğinizde var mı sitede ?

0|0
    0|0
  • bence bunları düşünme sen okuluna devam et,lise hoşlantıları genelde meltem rüzgarları gibi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen de ona öyle davranmaya çalışsaydın keşke.''Seni de güzel bir kızla evlendirmek lazım.Sen de bayağı büyümüşsün.Olur görüşelim.'' gibi bir şeyler söyleseydin.Ciddi düşündüğü bir kız var mı yok mu bunu da görüştüğünüz zaman anlarsın.Zaten görüştüğünüz zaman aşk mı yoksa iyi niyet mi olduğunu anlarsın sen de.

0|0
    0|0
  • Konuştugu bir kız var ve sen hala ciddi miydi diye soruyosun ne degisiksiniz

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaaaaaaşşşşşşşşşşşşşşşkkkkkkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • Aşk geçici sevgi kalıcı .

0|0
    0|0
Yükleniyor...