Beşiktaş taksim arası kapatıldı!!!

çarşı taraftarı taksime girmesin diye beşiktaş gezi parkı arası kapatıldı...çarşı taraftarının farkı bu olsa gerek halkın takımı halkın taraftarı polise siyah boya sıkarak gaz maskelerini cıkarmalarını sagladı muthiş zeka...çarşıyı ayakta alkışlıyorum:D Destekliyor musunuz?

Güncellemeler:
dün akşam polis telsizinden gelen ses amirim herkesi dagıtırızda bu çarşıyı nasıl dagıtıcaz:D

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Taksim'e giden metroyu da durdurmuslar. Osmanbey'de inip Taksim'e yuruyun.

Gaz maskem, siyah boyam, eldivenlerim...

Yarin her seyimle birlikte Gezi Parki'nda olacagim. 100bin kisiyi gecmesi planlaniyor!

Kaskini cikartanlara bi' biber gazi da benden!

3|1
    0|2
    • link link

İhtiyacınız olabilir.

• Su anda Ceylan oteldeyiz. Sabahlayacagiz... Saat 5 te yani 20dk sonra polis Besiktastan Taksim e geleceklermis. Bekliyruz.

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahçeli olmama rağmen BJK taraftarının toplumsal olaylara tepkisini harbi alkışlıyorum..

1|1
    0|0
    • sen benim dün hesabımı kapattın sana yorum yazdım hesabım kapandı hani hakarette etmemişstim düzgün birşey demiştim eger sen kapattıysan hesabımı hakkımı helal etmiyorum

• Bilmiyorum ki ne yaptığını =)

• bişey yapmadım işte sadece bir kız eniştemde hoşlanıyorum diye soru acmıştı dün akşam hatırlarsın bendde gelip senin yorumun altına bayan degilmisiniz hepiniz aynısınız dedim bir baktımki ban yedim:DDD

• renktaş yine mi gittin? çarşıyı anlatmaya söz yetmez,hiç şaşırmadım.büyüklüğünü göstermiş yine:))

0|0
    0|0
  • destekliyorum,gsliler yapmadı heralde bir şeyler:D

0|0
    0|0
  • Alkışladım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çarşı gaz maskesine karşı !

1|2
    0|0
  • bize 100 maskesi verin parkı alalım link

0|1
    0|0
  • Kendi halkına zulmeden iktidar, meşruiyetini yitirmiştir!

0|1
    0|1
  • ultrAslan da ordaydı

0|1
    0|1
  • bende çarşıyı ayakta kınıyorum sadece çarşıyı değil polisle uğraşan bütün taraftar topluluklarını kınıyorum

1|0
    0|6
    • o polis zenginin polisi cemaatin polisi halkın polisi degil

• sayılırız degil sayılır o adamın cektigini sen cekmedin

• büyük konuşmak gibi olmasın ama hayatta o adamın yerinde olacak duruma düşeceğimi sanmıyorum

• onalrda yolu uzatıpğ başka yerden girsinler

0|0
    0|0
  • başımızdakiler tam bir diktatör bütün türkiye birleşse bile o parkı yıkarlar malesef

0|0
    0|0
  • Çok zekice bence çArşı farkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...