Kimler annesini veya babasını kaybetti ?

Hanginizin annesi ya da babası yaşamıyor ? Kaç yasında kaybettiniz ? o an neler hissettiniz nasıl bir duygu ?

2 gün önce bir tanıdıgımız öldü ama cocukları ertesi gün gördüm o akdarda kötü degildiler Allah veriyor mu sabrını ? Çünkü ben düşündükçe kafayı yerim kendime gelemem heralde diye düşünüyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• dünya kanunudur evet ölüm.Her nefis ölümü tadacaktır.fakat insan anne babasını çabuk unutur çünkü sen ona degil o sana emek vermiştir.birde evladını kaybeden anne babaya bakalım: yıllarca emek vermiştir.doğurmuştur zorluklara katlanmış ve üzerine titremiştir.nasıl unutsun canından parcayı? amcam vefat etti seneler gecti cocukları mezarına bile gitmez ama babaannem hala resmini gördükce göz yası içinde aglar sızlar..

1|0
    0|0
    • çok çok haklısın evet .s

• keske onlar varken degerini anlasak.ölümde bir takıma bizlere nasihat ve ibret.Rabbim sabır versin herkese her konuda.derdi veren sabrını da veriyor

• keske keske .s insanoğlu böyle elindeki hiçbişeyin degerini anlamazki kaybetmeden.

amin sabır versin herkese

Erkekler Ne Diyor 5

• 7 yaşındaydım babamı kabettim

1|0
    0|0
  • çok şükür ikiside sağ

inş. ikisiyle beraber yaşlanırım :)

1|0
    0|0
  • ozele gel ve ben

0|0
    0|0
  • Şu an annem ve babam yaşıyor.

Herkese sabır versin.

0|0
    0|0
  • ben babamı kaybetmedim ama bizi ben 15 yasındayken terk etti dahada ses seda yok .. :S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 19'uma giricem 1 hafta sonra.Lise 1'e başladığım yıl bitkisel hayata girdi.Lise 1'i bitirdiğimde de babamı kaybettim.Kötü bir duygu tabi.Babam da 47 yaşındaydı.Gerçi babam 1 yıl bitkisel hayatta kaldı.Kalp krizi geçirince beynine oksijen gitmediği için.1 yıl boyunca onun hiçbir tepkisi olmadan yatakta yattığını görmek bizi daha çok üzüyordu.Ölmesi öyle yatmasından daha iyiydi hatta.Babam hasta olduğunda çok üzülmüştüm ama öldüğünde çok da üzülmedim.Çok karmaşık duygular içindeydim yani.Sabrını veriyor Allah.Erken yaşta babasız kalmak kötü bir duygu tartışmasız.

1|0
    0|0
    • evet bir arkadasımında annesi cok kötüydü hastaneydi hep onu öyle görmektense ölmezsi daha iyi oldu diyodu .s

• insanlara bunu hatırlatarak üzmeye hakkın yok..

sana annesi babası kardeşi ölen birinin acısını nasıl anlamayı sana nasıl anlatmasını bekliyorsun ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...