Önce gönlünüzü açıp karşı cinse böylemi tanıtırsınız, Yoksa önce tanıyıp sonra mı gönlünüzü açarsınız ?

en yürekten ve samimi yorumlarınızı bekliyorum sorum gayet açık. şunu belirtmek isterim yapmak istediğiniz hayalini kurduğunuz düşünceyi değil . gerçek hayatta uyguladığınızı öğrenmek istiyorum

Güncellemeler:
tüm yorumlar için teşekkür ederim

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• insnın birini tam anlamıyla tanımadan gönlünü açabileceğine inanmıorm.tamam görünüşü hoşuna gider beğenirsin ama bunun yanında davranışları,hareketleri,konuşma tarzı da onu sana bağlar özellikle düşünceleri.bunlar hakkında biraz olsun fikrin olmazsa birşeyler hep yarım kalır.insanlar ortak özellikleri çıktıkçada birbirlerini sever ve bağlanırlar çnkü bu insanda bir bütünlük hissiyatı oluşturur aitlik hissedersin.dersin ya "sanki ben gibi" die işte insanın gönlünü kaptırma nedeni en çok budur bana göre.

1|1
    0|0
    • yani kısacası tanımadan gönlümü açmam diyosun yanlışmıyım ?

• rica ederim.güzel sohbetti bnde teşkkür ederim :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 13

• önce tanırım. nasıl bir karakteri var analiz ederim. huyunu suyunu, aile yapısını ,neyi sevip neyi sevmediğini, alışkanlıklarını öğrenirim.. sonuçta hepsi ilerde engel olabilir. önceden bilip sonra kalbimi açayım ki ilerde hayal kırıklığına uğramayım.. eğer önce seversem sonra tanırsam bağlanmış olurum ve hayal kırıklığına uğrarım..:S

0|1
    0|0
    • çok doğru aynı fkirdeyim

• ismim değil

• hiç belli olmaz

0|1
    0|0
  • insani once asamali olarak tanirsin, sonra guven gelir sonra seversin, ama bazi kisiler once guven sonra sevme sonra tanima seklinde veya buna benzer kombinasyonlar uyguluyorlar sonuc cok bilinmeyenli denklemlere donusuyor

0|1
    0|0
  • Önce tanımak lazım :))

0|1
    0|0
  • Gönlümü açar kendimi öyle tanıtırım, ama tabi giriş çıkış işlemleri zaman alır :))

0|1
    0|0
  • Bir insan tanımadığı bir insana gönlünü nasıl açabilir ki ? Önce tanımak gerekir ... Bir insan tanımadan gönlünü açıyorsa pişman olma rest ki yüksek demektir...

0|1
    0|0
  • önce tanır sonra gönlümü açarım :)

0|1
    0|0
  • Tanımadan hiç bir şeyimi açmam :)

0|1
    0|0
  • planlı bişey olmuyor.bazı kişileri önceden tanıyomuş hissine kapılıyorum.karşılıklı gelişiyor onlarla.öteki türlü ısınamadığımla fazla konuşamıyorum

0|1
    0|0
  • O kişinin elinde olan bişiy değil bence.Ya aşık olursun ya da olmazsın.

0|1
    0|0
  • Önce tanımak isterim ben .

0|1
    0|0
  • Bazen direkt gönlünü açmak beklenmedik dostluklara vesile oluyor...

0|0
    0|0
  • Gönlümü açtım,gönlüme aşık oldu. 9 Aydır birlikteyiz. MAŞALLAH!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Normali önce tanıyıp sonra gönlünü açmaktır ama;

Bu devirde önce fermuar açılıyor sonra tanışılıyor

Söz meclisten dışarı

0|1
    0|0
  • Bir miktar garantici olmak iyidir, ayakların yere basar, bir miktar hayalperest olmak iyidir, karmaşık duygularını yaşarsın. Yani bu durumda, attım-verdim şeklinde ilerliyor. Denge iyidir.

0|0
    0|0
  • önce tanırım

0|1
    0|0
  • önce tanır sonra gönlümü açarım.Tabii eğer bir şey hissediyorsam da tanımadan açmamaya çalışıyorum.

0|1
    0|0
  • Yok Artıık. İnsanları Tanımak Çok Zorlaştı. Kimin Ne Amaç Güttüğü Belli Değil :) Tanımadan Olmazzz :D

0|0
    0|0
  • once gonlumu açtım kayıp ettım :):):)

0|0
    0|0
  • ilk önce tanırısın sonra duygularını açarsın kural bu

0|0
    0|0
  • hiç belli olmaz ilk görüşte aşkta olabilir

0|0
    0|0
  • önce gönlünü açarsan kadın dalga bile geçer.bırak onlar aşık olsun sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...