Evli ama mutsuz ev kadınlarının Mutsuz olmasının asıl sebebi nedir !

samimi görüş ve yorumlarınızı bekliyorum. yapmacık düşüncelerden kaçınalım lütfen

Güncellemeler:
tüm yorumlar için teşekkür ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evli ama mutsuz ev kadınları uğraşacakalrı bişey olmadığı için hep etrafındaki kişilerle uğraşmaktan ya da aman yaşım geldi evlenmm lazım yoksa kaldım evde zihniyetiyle evlenmiş ve eşini tam anlamıyla sevmemişse veya eski sevgilisine nispet yapmak için evlenmişse mutsuz bir kadın olur çıkar ortaya..bu kadından daha ne bekleyebilrsin..oyüzden adımları iyi atmak lazım

• evet ettim :D

• bnde yeni farkettim.sende farketmişsinddir artık :)

• :))) ya inan varya gerçekten hiç isimlere bakmıyorum :D tü bana :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• bilemicem ama bence sevdiğim adamın ilgisizliği beni mutsuz ederdi benı anlamaması veya yalan soylemesı bu durumda o evlılıkten soguyabılır ınsan paylasımlar önemli

• katlyrm

• monoton bir hayat ve eşlerinden gelmeyen ilgi

• sürekli aynı şeyleri yaptığı için, monoton bir hayata sahip olduğu için.

• hmm dğru

• erkeklerde aynı :// ama nedeni yanlış kişilerle evlilikler

• +1 Gözlerinin içine bakan bir eş :D

• peki sonradanmı anlaşıolıyor yanlış olduğu yoksa ?

• ben evliyim.. ve mutluyum. :) baktim ki esimden rica ettigim sakinmasini istedigim davranislardan vazgecemiyo.. ikimizide uzmek yerine yalniz kalinca bu sorunlarla kendimi yuzlestiriyorum o vazgecemiyosa sen anlayisli ol.. ve bu yuzden bir kac guzel duygulari yasayamiyo bulunmaktayim olsun..ondan vazgecmekse.. varsin demeyiversin "askim mi bitanemi :))) bir iliskide yara almak istemiyosan duygularini bastirip biraz ezilmen (anlayisli) olman gerekiyor

• sizin ki ne çıkarsa bahtıma kabul ederim olmuş.duygularını yaşa ezdirme kendini

• :)

• aynen kardis :))

• Öncekileri Göster
  • uğraş edinmek en öenmlisidir , eğer işi yoksa kesinlikle çocuk yapılmalıdır onunla oyalansın aksi takdirde sıkılması normladir..

• bu çok önemli bir tespit ve destekliyorum

• hayatı ev işinden,dedikodudan ibaret gördükleri için olabilir.

• can sıkıntısındandır .

• :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlendiği kişi ile sevdiği için evlenmemiş olması.

• çoğu sonradan görme olanlar bence

• erkekten beklediği ruhsal ilgiyi göremediğidir...temel sorun bu dur evlilikte..kadının ruhunu okşadıktan sonra kadın her şeye razı olur..

• o mutsuz kadınların %90 nı aldatmaya meyilli veya aldatıyorlar

• bu yüzden açtım konuyu

• Ne alaka yaw

• ekmek arası nutella yiyemiyor olmaları

• :)))

Yükleniyor...