Nasıl zayıflayabilirim?

1 yıl içerisinde 17 kilo aldım sizce nasıl zayıflayabilriim nasıl diyet uygulamalıyım ya da hangi sporları yapmalıyım lütfen yardımcıı olun

Güncellemeler:
2ay 19 Yaşımdayım boyum 1.63 sizce daha uzarmıyım?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. Fitness ya da yüzme yapabilirsin en ıyı kalori yaktıran spor dallıarındandır umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ekmek yeme. azaltraka kes. çok aşırı yeme birde su iç sağlıklı zayıflarsın zaten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sporr

1|0
    0|0
  • yarım saat üzeri kalp ritmini %30 arttırıcak koşu bisiklet. protein destekli yemek ye besinleri tam al. yağ , karbonhidrattan uzak dur tamamen çıkarma hasta olursun.

1|0
    0|0
  • Bol bol ip atla

1|0
    0|0
  • Önce yemeği azaltacaksın, spor yapacaksın. Tempolu koşu bisiklet sürmek gibi.

1|0
    0|0
  • Ağırlık kaldırmaya başlayabilirsin

1|0
    0|0
  • Bak ablacım burda diyetisyen bile olsa sana ne desek boş ve sağlıksız olur belki kansızlığın var ondan kilo aldın bukadar işte o yüzden en iyi tam kan sayımı yaptırıp diyetisyene gitmek

0|0
    0|0
    • 2ay

haklısın bir diyetisyene gideyim

• uzamassın ve diyetle uzarsın ben 2 haftada diyet ve sporla 8 kilo verdim

0|0
    0|0
    • 2ay

nasıl kilo verdin peki

• 2ay

ama hiç yardımcı olmuyorsun

• 2ay

disaridayim o yuzden ozelden yazarmisin yardimci olurum ama buradan boyle olmaz istersen numara veriyim gizliden ara anlatiyim nasil istersen 1 saate kadar eve gececegim

Kızlar Ne Diyor 2

• Az ye ve düzenli ye ayrıca google playda uygulamalar var spor amaclı ordan bakarak evde yap hergün

1|0
    0|0
  • fitness'a git
    detoks suları var araştır onlar verdiriyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...