Evde yapabileceğim egzersizler var mı?

Azıcık göbeğim var hem o erisin hem de güne enerjik başlayım dinç olayım istiyorum maksat spor olsun :) Her sabah evde yapabileceğim egzersiz önerileriniz var mı?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Youtubeye yaz 3gundur yapiyorum memnunum valla gayette eglenceli oluyo

0|0
    0|0
    • 2ay

ne yazacağım youtubeye? link atabilir misin? :)

Erkekler Ne Diyor 10

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor. ev ya da dışarısı ya da spor salonu farketmez yani

0|0
    0|0
    • 2ay

O kadar hesaba gerek yok ayva göbeği var sadece :) oda mekikle bile erir ben sağlıklı bir yaşam için istiyorum sporu daha çok :) yani her sabah yapabileceğim beni kendime getirecek enerjimi yükseltecek bir spor istiyorum :)

• 2ay

Şimdi benim göbeğimi eritebilmem için kalorime yani yediklerime dikkat mi etmem gerekiyor? Hangi birinin kalorisini hesaplayım ben?😂

• 2ay

hahaha Allah senı kahrtmesin ya özelden yaz açıklayayım:))

• Göbeği eriten en güzel şey yoğurttur. Akşamları yiyebiliyorsan ye. Onun haricinde basen eritici hareketler var squat gibi onuda yapabilirsin. Önerim ön karın ve alt karın hareketleri bul 2-3 tane düzenli yap 25 den başla 3 set yap. Birde şekeri azalt. Bisikletin varsa çık sür hepsine iyi gelir :D (bu havalarda üşütme)

0|0
    0|0
    • 2ay

sadece minicik bir göbeğim var ne baseni? teşekkür ederim :)

• 2ay

evet ayva göbek ve erkeklerin ne sevdiği umrumda değil ben sevmiyorum ve eriteceğim karnımın düz olmasını istiyorum :)

• 2ay

o zaman yaşasın spor

• şınav mekik yap

0|0
    0|0
    • 2ay

bu kadarcık mı :)

• 2ay

valla bende mutsuz kalkıyorum uyandığımda yapabilirsen bana da anlat :D

• 2ay

aslında mutsuz değilim ben hatta sabah sabah bu enerjiyi nerden buluyorsun diyenler oluyor :) sadece sporun faydaları çok ya hani (araştırmadım) zihinsel olarakta çok yararlıymış o bakımdan şey etmiştim tam ifade edemedim kendimi :) ben sabahları gülerek kendime geliyroum tavsiye ederim :)))

• hiit (high intensity interval training) tavsiye edilir. araştırıp bulabilirsin. örnek video:

youtube. com/watch? v=Uv8YoPMW5S4

0|0
    0|0
  • evde yaptıkların işe yaramaz koşu yap
    yediklerini azalt bence

0|0
    0|0
    • 2ay

minicik bir şey zaten mekik yeter eritmeye :)) sağlıklı kaliteli yaşam hikayeleri falan için istiyorum daha çok :)

• 2ay

çok yoksa mekikle eritirsin :)

• 2ay

asıl amaç düzenli bir spor yapmak :)

• Şınav, mekik, twist (sağa sola dönme) yani bel hareketlerini yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • otur sonra kalk sonra gene otur gene kalk... :) :D

0|0
    0|0
  • göbek için mekik en iyisidir ama az bir göbiş tatlı olur sanki :)

0|0
    0|0
  • Hııt kardiyo

0|0
    0|0
  • Göbek iyidir seksapaliteni arttırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En iyisi plates👍ama leslie de olur netden bak

0|0
    0|0
    • 2ay

leslie çok iyiymiş deneyeceğim teşekkür ederim :)

• 2ay

Leslie 1 den başla 5e kadar var ama ilk onu yaparsan zorlanırsın 1hafda 1leslie sonra 2ye geç öyle yükselyirsin

• 2ay

Tamam yapacağım teşekkürler :)

• Mekik çek

0|0
    0|0
    • 2ay

tek sorun göbek değil ama mekik çekmeye başlayalı iki gün oluyro zaten :)

• Squat hareketleri var bak netten onları yap

0|0
    0|0
    • 2ay

onu düşündüm bir ara da ne bileyim istemedim :)

• 2ay

@bolywood27 teşekkür ederim☺

• 2ay

Ben seni niye etiketleyemiyorum ya 👺

Yükleniyor...