Gezi Parkı yıkılsın mı?

Bir anlek yapalım kim neyi istiyor belli olsun KS üyeleri olarak sizler Gezi parkının yıkılmasını doğru buluyor musunuz ?

• Evet
    5% (1)16% (3)10% (4)Oy Ver
  • Hayır
    95% (20)84% (16)90% (36)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Taksimde Günün Özeti, : link

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Taksimde daha önce bulunan ama yanan tarihi topçu kışlası aslına uygun olarak yapılıcak içerisinde zaten bir park var bina içerisinde mağazalar planlanmış, yani orası zaten park değildi, yıkım kararıda CHP ve AKPnin ortak oylamayla çıkardığı karardır fakat orada toplananların tepkilerinin parkla yeşillikle alakası yok amaç hükümete karşı tepkili olanları kışkırtmak, çünkü İzmir belediyesinin binlerce dönümlük ağaç katliamına kimse ses çıkarmadı tek nedeni ise CHPli başkanda olması, bunun yanında orada kamp kuranlar zaten ağaçları mahfetmiş bir yıla kadar kurur kendi kendine

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • Ne boktan bir hükümet.

1|0
    2|0
  • yıkılmasın

0|0
    0|0
  • Gezi Parkı'nın yıkılmasını geçtim..Rezillikler dizboyu...

0|0
    0|0
  • Hayır yıkılmasın.

0|0
    0|0
  • Yıkılmasın

0|0
    0|0
    • yıkıyor ama hükümet simdi diceksinki solcular tayiyibe laf söymeyin :D neyse

• Katrina akpli olabilirim ama yaptığı her şeye doğru demiyorum. En azından bunu kabul edebiliyorum ve siz iyi bir şey yaptığında aaa iyi bir şey yaptı diyemiyorsunuz. İşte sorun burada başlıyor, uzatma siyasete girecek havamda değilim. Akşama kursta sınavım var.

• Tabiki hayır.Bir de onca vatandaşımız biber gazı yedikten sonra.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...