Kapat

Taksim Gezi Parkında yapılacak olan alışveriş merkezinde protesto yapılacak.

protestoya 3 büyük takım GALATASARAY FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ taraftarlarıda katılacak toplamda 50 bini aşkın taraftar katılımı beklenıyor sizce taraftarlar arasında gerilim olurmu. ya da çok güzel kardeşlik görüntüleri ortaya çıkarmı

FANATİK haber

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence gerilim ve tartışma olmaz en azından gönlüm bunu istiyor ama gerilim olur taraftar birbirine sürtüşme yaşarsa çok üzülürüm unutmamak gerekir ki hepimiz bu ülkenin evlatlarıyız hepimiz kardeşiz hepimizin bayragı ay yıldızlı kanla boyanmış şerefli bayrak bu gerilimler bu sürtüşmeler niye anlamıyorum bende fanatigim ama en yakın dostlarım fenerli kardeş gibiyiz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Saat 19'da olacak. Istanbul'da olsaydım kesinlikle katılırdım.

0|0
    0|1
  • Bu harika olur..Belki de uzun zamandır varolan "nefret" yerini dayanışma ve eski güzel kardeşlik görüntülerine bırakır...

0|0
    0|0
  • link Umarım olmaz..

1|0
    0|0
  • bence gerilim olacak,gitmeyelim.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • bilemiyorum.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• çArşı dün nöbetteydi link

0|0
    0|0
  • Etrafınıza bakın ağaç mı kaldı Allah aşkına.Çok değil 10 sene önce herkesin bahçesi vardı bizim burda.Bahçede hiç yoktan 3 4 çeşit meyve olurdu.Ağaçların çiçeklenip meyve vermesi insana huzur verirdi.10 sene içinde burası inanılmaz şekilde betonlaştı,ağaç denilen birşey kalmadı.

Bu ayrıntıları herkes görmezden geldi.Kim karşı çıktı mahalle kültürü öldürülürken? Gezi parkında ki gösterilerde bu yüzden şovdan ibaret benim gözümde

0|0
    0|0
  • 7 DE ORDA OLACAĞIM İŞ YERİME 15 DK LIK MESAFEDE ZATEN

0|0
    0|0
  • olmazzzzz

0|0
    0|0
  • gerilim olma ihtimali yüksek orda birsürü adam olcak 1 tanesinin yanlış bişey yapması yeter artar bile

0|0
    0|1
  • tabiki gelicez inci olarak oradayız

0|0
    0|0
  • Konser olsa sahneye tayyip çıksa iki kıvırsa

1|0
    0|0
Yükleniyor...