Yiyecekler ve kalori değerleri hakkında soru?

Bu aralar kalori hesabı yapar oldum herşeyin kalorisini karşılaştırıyor ona göre alışverişimi yapıyorum, dün marketten ton balığı alıyordum pınar ve dardanel ton arasındaki kalori değerlerine baktım pınarınki 50 kalori daha düşüktü tam rakamlarını hatırlamıyorum ama 80 gr bir konservede 50 kalori az bir rakam değil bence bu kalori hesabını neye göre yapıyorlar bunlar güvenilir bilgilermidir sizce benim aklım ermiyor pek ama pınar markası güvenilir olduğu için aldım.bugün bim den 3ü1 arada kahve aldım kalori 39 yazıyor nescafe 3ü1arada nın kalorisi 78 yani arada 39 kalori fark var tam 2 katı daha kalorili nescafe 3ü1 arada tad olarak aynı sayılır nescafe biraz daha şekerli gibi geliyor bana bim in kahvesinden, firmalarmı yalan söylüyor yoksa bu fark nereden geliyor bu konuda bilgisi olan beni bilgilendirebilirmi lütfen :D

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kalorilere bu kadar takılmamalısın sadece çok fazla kalorili yiyeceklerin kalorisine bak bence .

0|0
    0|0
    • haklısın ama göbekli olunca biraz takılıyor insan :) ben sadece merak ettim o yüzden sordum kahvede bile bu kadar fark niye bunun bir sebebi olması lazım sonuçta.

• İçindekilere bak BİM'dekinde birşeyler eksiktir kesin :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu işi bir an önce terketmelisin ördişim, yolun yol değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...