Başıma gelen olay sizin başınıza gelse ne yaparsınız ?

şimdi anlattığım kadar kişiliksiz biri size yapsa neler yapardınız veya nasıl davranırdınız merak içerisindeyim

çocukluktan beri kardeşim gibi sevdiğim kuzenim var şimdiye kadar asla bırak küsmeyi tartışmadık bile hiç bir konuda kardeşden de yakın dışarda tanıştığı biriyle evlendi bir hafta sonu kuzeninim evine gittim oturmaya sohbete beni defol git ne b*kunuz varsa yiyin defol diye kovdu seslenmeden çıktım gittim bidaha asla gitmedim evine yüzünü dahi görmedim daha sonra kuzeninim telefonundan annemi aramış şerefsiz oğlun o.cocuğu diye küfürler etmiş anneme benim hakkımda hamile kız sözde demişim ki kuzenime çocuk senden mi böyle bişey asla denilmez teyzemlere atmadı iftira kalmamış yine kuzeninim hatırı ile bişey demedim daha sonra çıkıp bizim eve gelmiş baktım ki oturmuş çay içiyor benim yerimde olsanız ne yaparsınız ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• sinirlenip kovmak yerine sor ona o gün öyle mi dedin sana sdiye..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sakince bir şekilde konuş ben böyle mi dedim de hesap sor bakalım ne dicek ... keçileri kaçırmış olmalı :S

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yuh yüzsüzlük abidesi karşısına otur bir gözlerinin içine bak utanma kalmamıştır onda

0|0
    0|0
    • aynen yuhhh dedim utanma yok işte kuzeninim teyzemin hatırına bişey diyemedim

Yükleniyor...