Sevdiğiniz kişi ile kaçar mıydınız?

Eskilerden hep bilirsiniz kaçarak evlenmeler.. Sevdiğiniz insan zor durumda olsa ve artık dayanamıyor sizden kendisini kaçırmasını istese nasıl tepki verirdiniz?

Yada size böyle birşey teklif etse?

• Çok zor durumdaysa evet
    27% (3)75% (3)40% (6)Oy Ver
  • Hayır o kadar cesaretli değilim
    73% (8)25% (1)60% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• affetmem her türlü kaçırırırm :D

0|1
    0|0
  • ailem isteklerime saygı duyar.böyle bir durum yaşanmaz sonçta o kşiyle ben aynı yastığa baş koyucm ailem değil

0|1
    0|0
  • kaçmazdım asla. kaçarsamda babam bacaklarımı kırar biliyorum :D

0|2
    0|0
  • cesaretle alakası yok büyük konuşmak istemiyorum fakat aile rızası olmadan olmaz

0|2
    0|0
  • Ailem karsıysa cok seviyosam cok asıksam yasımda uygunsa kacarım cok zor durumda olursam...

0|1
    0|0
  • kaçmam babam üzülür

0|2
    0|0
  • Hayır o kadar cesaretli değilim

0|1
    0|0
  • hayır kaçamamm

0|1
    0|0
  • kaçmam kaçırırım :/

0|1
    0|0
  • kalbim evet der kaç aşıksın der ama ailem üzülür perişan olur elalem ne der

0|1
    0|0
  • Cesaret meselesi değil bu. Ailemin rızası çok önemlidir.

0|1
    0|0
  • Büyük konuşmıyım ama asla..

0|1
    0|0
  • Kaçmazdım ben, ailenin rızası alınmadan yapılan evlilik yürümüyor pek^^

0|1
    0|0
  • hayir, cesaretsizlikten degil, gereksiz ve anlamsizliktan... insaniz konusup hallederiz herhalde

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• düğün masraflarının yarı yarıya azaldığını göz önünde bulundurrsak neden olmasın :D

0|1
    1|0
  • Eğer önce usulü kaidesi ile istendiğinde verilmemişse, birlikte yaşamayı, evlenmeyi bir yuva kurmayı ikimizde istiyorsak tabiki kaçardım.

0|1
    0|0
  • eskilerde kalmadı o merak etme, artık günümüzde kaçıran kaçırana. Ama ben olsam kaçırmazdım aileme o kadar ağır bir yük indiremem. Ki sonrasın da pişmanlık duymak var önceden düşünür ona göre hareket ederim. Mesela bir örnek vereyim sana kuzenim bir kız kaçırdı henüz 18 yaşın da kız 17. ve tüm ığdır'ın diline düştü, tüm aile büyük bir şaşkınlık duymuştu duyan aramıştı telefonlar hiç susmamıştı daha doğrusu. Daha okulu bitirmemişti bile, elinde bir iş yok. baba eline bakıyorlar şimdi bence bir hata yapmadan düşünmelisin.

0|0
    0|0
  • Sevdiğimle kaçmam güvendiğimle kaçarım...

0|1
    0|0
  • bu devirde kaçırabilecek erkek var mı acaba varsa hayalperest olur o koca değil

0|1
    0|0
  • O ney isterse o olur kaçırırım problem yok benim için.

0|1
    0|0
  • Kaçırmam

0|1
    0|0
  • evet kaçırırım neden olmasın...

0|0
    0|0
  • Evet evlenmezse kaçırırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...