Bu tempo nasıl?lütfen cevap yazın

Şu an 73 kiloyum 5 6 ayda aldım boyum 1.68 ben 55 kilo olmak istiyorum. sabahları bir saat koşu yarım saat parkteki aletleri yapsam eve gelince ev temiziği öğlen 1 saat plates yapsam arkasından gene ev işi akşam saat 5 6 gibi yemeğimi yesem 1 saatte bisiklete binsem 2 ayda istediğim kiloya ulaşır mıyım?diyette yapacağım ama ağır olmadan.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• ulaşırsın tabi yaparsan 2 günde bıkarsın

0|0
    0|0
    • 2 arkadaşım var destekci bırakmam yaa

Erkekler Ne Diyor 8

• gayet iyi

0|0
    0|0
  • hiçbir spor bayanlarda uzun süreli olmuyor genelde.

0|0
    0|0
  • evişi bir fasyda etmez . platesini pek etkisi olacağınıda sanmam bisiktleti 90 dk ya çıkarır haftada 3-4 gnü yaparsan kşlo veririsin

0|0
    0|0
    • ben abartılı temizlik yaparım plates fiziği şekillendirmek için bisiklet zaten 1 saat olacak

• ev işeyle kilo verilseydi temizliğe giden kadınlar tığ gibi olurdu ama mamut gibilier .

ayrıca bilimsel bir geçrke ev işie kilo verdirmez

• durmak yok yola devam

1|0
    0|0
  • ablacım öğünü 1 e indir protein diyeti yap...akşam yediden sonra yeme bir ayda 15 kilo veririsn ...

0|0
    0|0
    • öğün 1 bence mantıklı değil akşam zaten 5 6dan sonra yemeyeceğim

• sen bilirsin...tartışmayalım:D

• kardeşim herkese söledim sanada diyim İp atlamak ve yürümek kilo verdirir

0|0
    0|0
    • ip atlamanın benim için uygun olacagını sanmıyorum dizlerimde sorun var

• hiç böyle eziyet yapma kendine diyet yapsan kafi

0|0
    0|0
    • diyetle kısa sürede yani 2 ayda istediğim sonuca ulaşamam kii

• ciddi misin şaka mı yapıyorsun geri aldın mı nasıl bir diyet uyguladın ahhh benime vermem lazım o kadar kilo yani bir 18 20 kilo

• geri almadım 93 kiloydum 78 kiloya düştüm böylede devam etti diyetisyen eşliğinde verdim ama herkesin metabolizması aynı değil benim yaptığım 3000 kalorilik bir diyetti ve haftada 1 kesinlikle bozardım bence sende bir diyetisyene git

• terminatör müsün korktum senden böle çalışabilecek misin

0|0
    0|0
    • evet azmim olursa neden olmasın yanlız korkum fazla spordan kas yıgınına dönmeyeyim

• hımm 6 ay baya uzun bir süre sabır gerektirir

• he :D bide ben diyet yapmiydim ondan uzun surdu

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi, güzel ulaşırsın da, spora başladın mı bırakırsan daha çok kilo alırsın. Düzene alıştıracaksan kendini hep spor yap :D

0|0
    0|0
    • spor hayatımda hep vardı kii 6 7aydır depresyondaydım hiç haraket etmedim hep uyudum kilo aldım artık uyanış zamanı ama önce kilolardan kurtulmalı

• Anladım, kolay gelsin öyleyse :)

• ulaşırsın bence,ama bunun yanı sıra fitnessta yapsan off süper olursun.

0|0
    0|0
  • Bende bu tarz bir soru sordum FİTTİNGO diye bir sayfatavsiye edildi cok güzel yardımcı olabilir

0|0
    0|0
    • tamam canım bakacağım peki sen ne yaptın zayıflayabildin mi

• güzel hoş diyette olsun

0|0
    0|0
  • çok iyi buldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...