Size kendisini aslında olmadığı halde zenginmiş gibi gösteren kız hakkında ne düşünürsünüz

size kendisinin parası varmış zenginmiş gibi gösteren bir kız hakkında ne düşünürsünüz sonradan bunun yalan olduğu ortaya çıkınca ne yaprsınız ilişkinize devam edermisiniz ya da ayrılırmısnız

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• günümzde nerdeyse tüm gençlerin sorunu bu. bir çoğunuzu tenzi ediyorum ! ama malesef lüks takıntısı var. zengin gösteripde ne olacak. artınızmı olacak.yada sizi öperken aaa bak bu zengin roma öpüşümü yapayım diyecek ? saçmalık. unutmayınki zenginde olan fakirde olan zengide var. amaç boyanıp kokoş kokoş gezmekse tamamen rezillik. bizim jenerasyonumuz toprakda oynayarak büyüdü. şimdiki genç kızlarımız giyinimiyle makyajıyla yetişkin kadın gibi. amaç sadece havalı olup """ aaa bak bende zengin aile çocuğuyum""" aslında bakarsan o tipler fosssss güzelim. bileğine güvenen varsa doğal olsun hem maddi hem manevi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Zengin olmadan kendini nasıl zengin gösterebilir ki kapitalizim her yanımıza işlemiş birinin ne kadar geliri var bir bakışta herşeyinden belli oluyor zaten karşıda ki yememiştir merak etme

0|0
    0|0
  • Bana o günden sonra söylediği herşeye şüpheyle bakarım. Bunun adına yalan derler. Aşk yalan kaldırmaz. İşe yalan girdimi kuşkuda girer. Aşkta guvensizlik kuşku varsa aşkım b*ku çıkmıştır.

0|0
    0|0
  • parası beni baglmazda yalan söylemesi benm için olayı bitirir o dakika ayrıldım ne kdar sevdgim önemli degil önemli olan bana yalan söylmesidir :)

0|0
    0|0
  • Sevdiysem ederdim ama onunda sevdiğini hissetmem gerek.

0|0
    0|0
  • ayrılmam da zaten bana kendini öyle göstermesine gerek yok yani.

0|0
    0|0
  • bu ilişki değil yalan doğal olmayan elbet bozulur

0|0
    0|0
  • düşüncem yok onlar için.

0|0
    0|0
  • makatından kayardım ona

0|0
    0|1
  • Biz ailecek aşureye ekmek banıp yiyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendini zengin göstermesini beklicek bir davranışın oldu mu ki kız bu davranışını haklı gösterecek bir açıklama yaptıysa (helal olsun :D) o ayrı ancak yalan söylemesi her türlü olayı bitirir ki yoktan yalan söyleyen gereketiğinde ne yapar aklın hayalin alabiliyorsa bir düşün derim

0|0
    0|0
  • Yalan affedilmez bişey bana göre.

0|0
    0|0
  • anca filimlerde olur ya

0|0
    0|0
    • hayattada oluyor sadece filmlerde değil

• bilmem hiç karşılaşmadım

Yükleniyor...