Kilo verirken protein tozu kullanılır mı?

Selam arkadaşlar, polis özel harekat için başvuru yapacağım üniversite biteli 1 yıl oldu iş bulamadım ve evde olduğum için ve stresten aşırı kilo aldım koşuda mekikte sıkıntı yok şınavda az çok yapıyorum ama barfiks 0 hiç yapamıyorum kollarım kuvvetli ama vücudum baya ağır kaldıramıyorum şimdi spor salonuna yazılıp verebildiğimce kilo vermek istiyorum ama kas kaybındanda korkuyorum acaba diyet yapıp spor yaparken protein tozu kullansam kas kayıbında yardımcı olurmu hızlı kas ve kuvvet sağlamada yardımcı olur mu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 çesit protein tozu var, karisimli protein tozunu alirsan, o kilo almak için,
    sadece protein tozunu alirsan, hem kilo almak, hem vermek için kullanabilirsin. tabii kas gelistirmek istiyorsan. proteini sakin steroid ile karistirma. protein, ette de bulunuyor. bu sadece kaslarin iyilesmesini hizlandirir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• kas kutlenı korumaya yardımcı olur ayrıca kalorisi düşüktür

0|1
    0|0
  • Başvururulara az kaldı Sıkı bir mülakat yaparlar hemen kilo vermeye bak koşu yap kilo verirsen şınav barfiks çekersin

0|1
    0|0
  • tabiki yardımcı olur proteinin yağ yaktığını biliyor olmalısın ağırlık antremanmanın dan sonra güzel bir kardio ya girsen istediğine ulaşabilirsin başarılar dilerim.

0|1
    0|0
  • Amino asit ve L-karnitin ya da cla one kullan

0|1
    0|0
  • Olur ama yağ yakmak için vücudu çalıştıracak en az yarım saat kardio

0|1
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim.

• 2ay

O zaman kardio zamanı uzun tut ve sıkı diyet emek yok pilav yok şekerli gıdalar yok her gün koşu i bisiklet 1 saat

• 2ay

Teşekkür ederim dediklerinizi uygulayacağım.

• Kilo verme aşamasında protein tozu kullanılabilir, herhangi bir mahsuru yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...