Petek Dinçöz'ün güzelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Petek Dinçöz'ün güzelliği, tatlılığı, zerafeti, ahlakı hakkında nele düşüyorusunuz. Bence cok güzel bir kadın

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• keşke o özeliklerinin yanında birazda kafası çalışsaydı yazık etti kendine garibim

0|0
    0|0
    • Hangı bakımdan çalışmıyor mesela? Sesi bence gayet güzel canlı dinledim. Sarkılarıda güzel ama nedense tutmuyor. Bence bizler albümünü alarak destek olmalıyız.

• işte kafayı kullnamıyor o yüzden tutmuyor ünlüler dünyasına göre birazda saf sanırım

Erkekler Ne Diyor 15

• Ahlakı konusunda olumlu sey söleyemıyecegım

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar hastasıydım danslarına ve fizigine şimdiler hadise diyorum :P

0|0
    0|0
  • Canim..petek dincozn..mesur olmadan onceki videolarina bir goz at..hayal kirikligina ugricksn..zmnin...filmlerinde oynamis..kadinimi savunuosn sen bize

0|0
    0|0
  • fizik evet denilebilir ama bana hitap etmiyor, koskoca kadin mini etekle ekranda sarki söyledigine bakmayin.

0|0
    0|0
    • Ne alaka hiçte öyle birisi değil. Tam tersşne hep yasından büyük giyindii.

• foolish casanova lari falan unutmadik, ingilizceside cok iyi :))

• allah sahibine bağışlasın

0|0
    0|0
  • petek dinçöz... hımmmm. bece tırt..coma üye olacak hatun :))

0|0
    0|0
  • hepsine tamam da ahlakı ordan çıkar.

0|0
    0|0
  • Ahlakı hakkında birşey diyemem ama güzel kadın...

0|0
    0|0
  • Petek Dinçöz dediler geldik.Bence de güzel.

0|0
    0|0
  • PUAUAUAAHAHAHAHAH!

bilmem anlatabildimmi...

0|0
    0|0
  • Tipim degil :)

0|0
    0|0
  • Doğal afet :)

0|0
    0|0
  • O kadar da güzel değil , makyaj güzelliği sadece.

0|0
    0|0
  • link bu kızın yanında hicbirşey :D

0|0
    1|0
  • güzel değil ki evde pofuduk terlikle dolaşan biri :)))

0|0
    0|0
    • Nerden bılıyosun

• Sen öyle san

• bitmiş biri için çabalama :))

Kızlar Ne Diyor 6

• estetik ve makyaj güzeli. sen onun sektördeki en eski hallerini görmedin mi? link

0|0
    0|0
    • Bu resimlerde 15 yasında. Daha ergenlık dönemi şimdi ise 30 yasında bırakta fark olsun. Insanlar gun geçtikçe değişir.'burnu da gerçekren kötüydü ama napalım Allah yarattı oda yaptırdı.

• dediğime geliyosun işte. evet güzel. ama estetik ve makyajın eseri

• Güzel kadın kendini sergilemeseydi evinin hanımı çocuklarının anası olsaydı mutlu bir hayat yaşardı neyse

0|0
    0|0
  • Her şeyi anladım da ahlakı?

Beğenmiyorum.

0|0
    0|0
    • Bence cok ahlajlı bir insan . Yıllardır sadece bir kişi oldu hayatında olan olan aşkı gündemde oldu. Hiçbir ahlaksızlıgını duymadıgım tek ünlü.

• bencede çok güzel ama o melek suratının arkasında bişiyler var galiba can tanrıyar bile boşadı :s

0|0
    0|0
  • kocasımıdır sevgilisimidir nedir o adamı bırakınca köpeklerinide bırakıp gitmesiyle bir tiksindim ondan. hayvanlar kadının odasının kapısında yatıp kalkıyordu özlemişler yazık günah

0|0
    0|0
    • Köpek olayını bnde çözemedım ya yazık. Petek için aglıyolatmış.

• Guzel ama cok zayıfladi:(

0|0
    0|0
    • Ama sağlıklı bir zayıflama

Yükleniyor...