Saçma, komik hediyeler verdiniz ya da aldınız mı?

O zaman önemli olan ama şimdi ne gerek vardı dediğiniz hediyeler aldınız mı ? Alakasız acemi hediyeler. Yılbaşıda yaklaşıyorken bilgi sahibi olmakta fayda var.Ben kazık kadar adama nazar boncuklu mumluk almıştım :P gençtik napalım. Kaybetmiş gerçi salak. Birde resimlerimizin olduğu bir duvar saati yaptırmıştım onuda kaybetmiş salak :P Ne gerek vardı diyorum şimdi.

Güncellemeler:
Kolye almıştı bana ama hediyenin komikliği deği açıklaması gafı çok komikti. " Bak ben bunu çok ucuza aldım adamlar ne ucuz şeyler satıyorlar" :S

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• annem bana ayakkabı almış..güle oynaya geldi al lan hediyen..iyi güzel de ikiside sağ ayak için bunların napcaz..hala saklarım onları :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir keresinde bir televizyon kutusunun içine daha küçük bir televizyon kutusu onunda içine bir mikrodalga fırın kutusu onunda içine bir robot kutusu onunda içine bir saç kurutma makinesi kutusu onunda içine bir masa saati kutus büyüklüklerinde kutuları iç içe iç içe iç içe koymuştum. Sonra en içteki kutuyada bir tane bebek emziği koymuştum. Bir arkadaşımın doğumgünü partisine götürmüştüm. En büyük hediye benimkiydi :D

0|0
    0|0
  • almadım vermedim

0|0
    0|0
  • çingene huylu bi kızdı ..bana tangam senin yüzünden kirlendi diyerek yenisini aldırtmıştı ben birşey yapmamıştım ki ama

0|0
    0|0
  • en son bu hediye geldi bana, link hadi digerleri tamam da o kardan adamlisini ne yapacagim dusunuyorum :D

0|0
    0|0
  • Bence hediyenin iyisi yada kötüsü olmaz öyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Askere giden arkadasıma bebek emziği almıştım

Ağlarında kullanırsın demiştim :)

0|0
    0|0
  • Bir paket, eski Camel soft'u hediye olarak almışlığım vardır. Üzerinde kırmızı kurdela da vardı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaşım çamaşır mandalı almıştı ..sadece sarı-kırmızı renklerde ... hemde baya afilli bir hediye paketinde ...

0|0
    0|0
  • yakın bi arkadaşıma hediye paketi yaptığım bir demet maydonoz hediye etmişliğim var (asıl hediye başkaydı)

sevgilim bana fenerbahçe forması almıştı barışma hediyesi olarak. sonraki özel günümüzde çok fena dalga geçmişlerdi benimle. bu sefer krampon mu aldı yoksa formanın altını mı demişlerdi :S

0|0
    0|0
  • şuan aklıma bir şey gelmiyor.

0|0
    1|0
  • Bu sene en yakin arkadasima dogum gununde boyle pembe bir kask aldim yanlarinda iki tane icecek koymak icin yer var ordan da borular cikiyor boyle ordan iciyorsun. Bence sacma degil, cok guzel bir hediyeydi gerci.

0|0
    0|0
  • almadım çünkü genellikle hediye almazlar :D

0|0
    0|0
  • komik bir hediye almıştım

0|0
    1|0
  • oldu tabi.

0|0
    0|0
  • geçen yıl yılbaşında arkadaşlarla çekiliş yapıp hediyeler almıştık. max 10TL limit olunca çok eğlenceli hediyeler çıktı ortaya.

0|1
    0|0
Yükleniyor...