Karın yağlarını eritmek için ne tarz hareketler yapmalıyım?

Karın yağlarını eritmek için ne tarz hareketler yapmalıyım?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeş alıosun 30 gr protein ekmeğin arasına koyuyorsun... Bro gözünüzü seveyim yapmayın şunu bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok. Mekikle şınavla olsaydı bu işler her yer fit insanla dolardı. 1. Beslenme 2. Düzgün bir idman 3. Düzgün dinlenme bunları yaptığın zaman inan bana yağlarından kurtulacaksın. En önemlisi de süreklilik, yağmur çamur balçık meteor yağmurları dinlemeden gideceksin o salona, yoksa 2 ay çalışır 5 kg verir diğer ay yine alır tontiş tontiş gezersin usta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bölgesel olarak zayıflayamazsın bunun için kilo vermen gerek tamam göbeğin gider ama bacakların kolarında kilo verince incelir..

0|0
    0|0
  • Karın yağlarını eritmek için hayvan gibi terlemen lazım.
    Motivasyonunu baltalamak gibi olmasın, ama 2-3 kıytırık hareket ile kurtulamazsın.

0|0
    0|0
  • Kar ye

0|0
    0|1
  • Mekik şınav

0|0
    0|0
  • Koşu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bölgesel yağ yakımı yoktur

0|1
    0|0
  • Adamım alt mekik üst mekik hareketlerine iyi bak. Birde şekeri kes. Bisiklet sür bol bol ama bu havalarda ev bisikleti alman daha mantıklı. Gerisi kolay.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet bisiklet çok işe yarıyor aldım 2 ay önce 3 kilo verdim

• 2ay

10 kiloya kadar rahat verirsin düzenli yaprsan hem bacak kasıda olur

• Diyet yapmalısın. Hareket olarak da sıklaştırmak için mekik , kalori vermen içinde koşu , yürüyüş olur.

0|0
    0|0
    • 2ay

spor salonun başlıyorum oradaki hocalar destek olacaklar bende az çok ne yapılır biliyorum farklı yöntemler vardır diye düşüyorum

• 2ay

oo çok iyi ya 4 kilo bende 80 kiloyum 182 boy var kilom normal de oturarak çalıştığım için göbeğim yer çekimine yenik düştü onu eriticem

• 2ay

Fazla kilon yokmuş senin ne güzel. Sabır işi ya , antremanlarını aksatmayacaksın , beslenmene dikkat edeceksin bu kadar.

• Seks

0|1
    0|0
  • karın yağlarını eritmek diye bir şey yok erirse hepsi erir

0|1
    0|0
  • Full body ve kardiyo.

0|0
    0|0
  • Cardio yapman lazım

0|0
    0|0
  • Cardio ve ağırlık

0|0
    0|0
  • Mekikkk

0|0
    0|0
  • Hareket Yetmez Sağlam Bİ Diyete Girceksin Sonra Mekik falan

0|0
    0|0
  • yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • hafif tempoda koş ya da tempolu yürüyüş yap kilo ilk yüzden gider en son göbek sabırlı olmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...