Galatasaray ın Beşiktaşa Yenileceğini Söyleyenler Sizce Futboldan Anlıyormu?

1-Bjknin defansı çok ağır, hata yapmaya çok meilliler. Eren gibi hava toplarinın hepsini alan bir oyuncu karşısında zorlanacaklar.
2-Gs eğer sistemı değiştirip orta sahayı De Jong-Tolga-Selçuk yapıp önlerine Sneijderi koyarsa Bjk orta sahasina üstünlük kurulur.
3-Bjk kalecisi Tolga hata yapmaya yüzde yüz meilli Sneijder, Selçuk Bruma gibi oyuncuların şutlarına direnç gösteremez.
4-Bjknin oyun tarzı kendi yarı alanında oyun kurma hatasını kaldırmayacak bir anlayış bu bağlamda Bruma çok büyük bir silah Gs kazandığı her topu Bruma ve Sneijderle buluşturacak buda önde Eren gibi bir bitirici varken Bjknin işini zorlaştıracak.
5-Gs kalesinde özellikle Derbilerde kalede mucizeler yaratan bir Muslera var. Bjkli oyuncular için Muslerayı geçmek hiç kolay olmayacaktır ayrıca daha maça çıkmadan Musleraya karşı oynamak Bjkli oyuncuların öz güvenlerini düşürecektir.
Sizlerde benim gibi oyun sistemi hakkında görüş yazarsanız sevinirim.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Güzel hayal kurmuşsun bjk amatör takım gs sampiyonlar ligi takımı gibi hayal etmişsin ama tam tersi ligin en iyisi bjk kazanacak

0|5
    0|2
    • 2ay

Futbol bilgin varsa sende benim gibi yaz laga luga yapma hangi yönden Bjk iyi mesala?

• 2ay

Kalede tolga var eee? Geçen sene tolgaya gol atamadınız arenada

• 2ay

Defans çok ağır demişsin ama gökhan, adriano yavaş mı sence?

En İyi Erkek Görüşü

• 2 maddeni direk çöpe at , geçen sezon da kalede Tolga ve Muslera vardı. Beşiktaş o kadar iyi hucum ediyor ki ligin en iyi kalecisi Muslera bile pes ediyor. Geçen sezon hem içeride hem dışarıda üstün oyunla galibiyet alindi. İçeride dediğim maçta Türkiye nin ambiansı en zayıf stadı Olimpiyatti. Bu sezon ise Türkiye nin ilk ve tek akilli stadında konuk edecek

Atiba Oguzhan Talisca üçlüsüne alternaif Gökhan ve Tolgay ile ligin en iyi orta sahasına ek olarak kanatta Quaresma arkasinda Caner ve Gokhan ile hem ortadan hem de kanatlardan fevkalade iyi hücum alternatifleri olacak

1|3
    0|3

Kızlar Ne Diyor 1

• maç berabere

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hatirlatayim mac vodafone arenada. Soyle dusun. Fener Şu an kotu evet ama Şu an kadikoyde onlari yenemezsin. Ayrica ligin son sampiyonundan bahsediyorsun bro. Suanko hucumu gecen seneden iyi ve gecen sene o defansla samp oldu. Şu an eksyratan gg ve caner erkin var ayrica adriano rhodolfo birde.

0|3
    0|0
    • 2ay

Galatasarayda geçen seneki Galatasaray değil Bu sene en çok güçlenen takim Galatasaray. Vodofone Arenada oynanması Bjk için avantaj fakat karşındaki takımda Galatasaray yani.

• 2ay

Onu bende biliyorum bro. Gs gecen senekinden cok guclu. Guzel mac olucagi kesin. Ilk golu bulan moralle maci goturur. Lakin osmanli ve basaksehir simsek gibi. Bjk ve gsyide yerler. Buda ayri gorusum. Keza feneride

• 2ay

Onlara ayri bir parantez açmak lazım zaten.

• Galatasaray'ın defansı kötü cok araya top kaciriyorlar orta saha desen ikili orta saha cok başarılı değil ortayi uclesen bu sefer ilerde hücum edemicek tabi derbilerin sonucu belli oomuyor ama berberlik gs için iyi bir skor olur

0|1
    0|2
  • Bjk ı çok abartıyolar

0|0
    0|2
  • süper kupadada böyle konuşuyordunuz yendik ama bunu unutma
    bu anlattıklarının sahada hiç bir anlamı yok
    futbol kagıt üstündeki gibi yürümez ; )

0|0
    0|1
  • bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum bu sene galatasaraydan korkuyorum

0|1
    0|3
  • Geçen senede aynı hikaye vardı ama kara kartal iki maçta da ezdi

1|3
    0|2
    • 2ay

Geçen sene forvette Umut oynarsa ezer tabi

• 2ay

Golleride umut mu yedi

• 2ay

Ön liberosu olmayan bir takımın gol yemesi normal değilmi sence?

Yükleniyor...