Robin Van Persie Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Sizce Tam Bir Yüz Karasımı?

1.5 seneden beri tek maç kazandıramadı. En geç sezon sonu gönderilecek diyorlar

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• O kim tanımıyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk sezonunda bu adam için metin tekin, artık futbolunun sonuna gelmiş ve fiziki olarak toparlanması mümkün değil. Topu alınca ilk hareketi yapıp, devamını getiremiyor, fiziği buna izin vermiyor ve futbol oynayanlar bilir, bu futbolunun son dönemini yaşayan futbolcuların başına gelir gibi söylemlerde bulunuyordu.

Bugün baktığımızda gerçekten artık metin tekin'e hak vermemek elde değil. geçen sene vitor adam gibi idman yaptırmadı, fizik toparlayamadı tamam anladık. Bu sene peki? Bu sene ne oldu da bu adam hala sakat ya da ağrıları var ve bir türlü hazır değil? konu bu adamın oyuna girince gol atamaması, takımın sistemsizliği falan değil, konu bu adamın hazır olmaması ve sürekli ağrılarını bahane edip idmana çıkmaması. Çiksın idmanlarına, her maç 11 de başlasın ve atamasın yine anladım. ama hiçbir çaba göstermeden sürekli sakat olması, idmanlara çıkmaması, çaba harcamaması kabul edilebilir bir şey değil.

0|2
    0|1
    • 2ay

Zaten Manchaster Unitedden beri sakatliklari vardi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yani açıkcası adam sempatik gerçekten gelişi farklı idi ama neden patlak verdi anlamadım

0|0
    0|0
  • Fener gibi keko takıma ben de gitsem yatarım.

0|0
    0|0
  • Geçen sene o halde çok bile gol attı utanmadan yatıp kazanyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...