Arkadaşlar fitness yapıyorum çalıştığım iş yerinde beslenmemi karşılıorum hergün pilav çıkıyor?

bende günde 300 350 gr aarası yiyorum bulk dönemindeyim sorum şu malum pılavın glisemik endeksi yüksek bende günlük kalorimi aşmıyorum 2900 kcal glisemik endeksi yüksek olduğu için yağlanmaya sebep olabilir diyor farklı sitelerde ama başka şansımda yok burda gerçek nedir yani

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bulka girdim havalar soğuduğu için ve 1 haftada 3 kilo aldım sana tavsiyem bulkta illa yağlanma olur hareketli bir işteysen yakarsın zaten ama yakmasan bile yazın definasyona gireceksin nasıl olsa ekmek arası pilav yesen bile olur benim için önemli olan kilo

0|0
    0|0
    • 2ay

bende işte 40 gün falan oldu anca 4 kilo aldım buna rağmen belim 2.5 cm olcuau arttı sen daha önce bu solporda uzun bir bulk dönemi gecirdinmi peki

• 2ay

anladım teşekkür ederim

• 2ay

Bişey değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• pilav derken bulgurmu pirinçmi.. eger bulgursa sıkıntı yok ama prinç biraz riskli.. yınede deneyerek ıkı hafta gözlemle kendınde baktın yaglanıyorsun pılavı azalt kompleks karbonhıdrat al eger öyle bır sansında yoksa ıdmanlarını daha sert agır gır

0|0
    0|0
    • 2ay

Eyvallah saol

• 2ay

haftanın dort gunu boyle ıse çalşıtıgn gunler senın off gunlerın olsun eve gelınce uyu dınlen.. ama dıger 3 gun idmanlarını yap mutlaka ve programını hocanla duzgun yazdırın aynı kas gurubunu ıkı gunustuste çalıştırmayın

• 2ay

Tamamdır işim yorucu açıkçası ondan sanırım sırt ağrısı bile cekiyom bazı günler dediğin gibi yapayım kötü hissettiğim gün kendimi zorlamiycam yani antrenmana

• alakasi yok ye gitsin

0|0
    0|0
  • Başka yerde ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...