Sevgilinizin Saçının Sizin Saçınızdan Uzun Olması?

Eğer Erkek Arkadaşınızın Saçı Sizin Saçınızdan Daha Uzun Olsaydı... ? :D

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevmeye engel değil.

0|0
    0|0
  • Keser kendime postis yapardım <3

0|0
    0|0
  • aklıma şey geldi arkadaşımın babasının saçları çok uzunmuş karısı ne dese kesmiyormuş. adam uyurken kadın saçlarının arkasından kesmiş biraz adam hala farkında değil arkası kısa geziyor :DD erkeğe 3 numara yakışıyorsa o erkeğin çirkin olma ihtimali yoktur bence. uzun saç erkekte pek olmuyor bea

0|0
    0|0
    • bende kestirmezdim ki kestirmemde Çok ciddiyim ben farkına varsam hiç iyi şeyler olmazdı ... Yalnız 3 Sene Öncesinde Uzun Saçlı Sarışın Olsun Diyen İnsanlar Hemen 3 Numara Pis Sakala Dönmüş:)

• ben onlardan değilim :D sen bildiğini yap tabiki :)

• tamamen itici bulurum.

0|0
    0|0
  • İstemezdim heralde öyle.

0|0
    0|0
  • Yok artık :))

0|0
    0|0
  • sevmediğim tipler. gerçi benimkinden uzun olabileceğini pek sanmıyorum:D

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
    • Var Öyle Bir Dünya Ben Yaşadım Kız Arkadaşımın Saçı Biraz Kısaydı Omuz Üstlerinde Benim Saçımda Omuzlarımın Altına Kadar Uzundu... Hala Uzun :D

• ondan ayrılırdım

0|0
    0|0
    • Al işte bir kezban daha

• Eğlenmeye Geldiysen Git GEZİ PARK İçin Açtıgım Konulara da Eğlenceli Yorumlar At

• sen yeterıınce eglenmıssın mılletı eglendır ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 numara en iyisi.D

0|0
    0|0
    • Bu Kişiden Kişiye Değişir Be Usta Önce Saç Uzatanlara Özenti Denirdi Artık 3 Numara Kestiren Özentidir Kardeşim... Hee Kişiden Kişiye Değişir Dedik Barış Akarsu,Lost'da ki Sawyer :D Ve Daha Niceleri 3 Numara Saçlarla Düşünemezsin

• Tabiki dogru Çevrenin ne dedigi O bu ne sölicek diye insan karamsar kalabiliyo Ama kendin mutluysan Skne bilene takmıcan amk :D

Yükleniyor...